АльКозара

Це в Познані є старий зоопарк. Він бещкоштовний. Чудове місце. Затишне, комфортне. Треба було десь перечекати декілька годин. А тут така краса. Окрас стабільний. Хризиптера жовтохвоста.

27 лайков


Мої гарнюні :smile:. Трохи дощиком змочило

25 лайков


Дякую @Snezka за привиті огірки. 4 рослини сповна забезпечують всю сім’ю

16 лайков

Дуже рада, що у тебе є результат, і він позитивний.
У мене пізній заморозок трохи зіпсував усі строки. Огірки думали цілий місяць поки “розродилися” урожаєм .

2 лайка

Буду наступного гоку пробувати прививати огірки ). Дякую за рослини і чудовий досвід.

Трохи позитиву. Мої домашні улюбленці

28 лайков

Сезон огірків триває

15 лайков

І виноград трохи обрізали

15 лайков

Мої на огірки кажуть "фуууу, сама іж…

3 лайка

Мої теж до серпня не хотіли, а тепер розпробували

3 лайка