А ми кози, шо в містах живемо

Поки що, тук-тук, нарікань не було. Вони в мене не галасливі, не пасуться, гуляємо лише по своєму саду і то на поводку, щоб не з’їли недозволене. гній в самому дальньому куті, заливаю бактеріями, гноївка разом з горошками викидається 2 рази на день(в мене все в відра стікає), так що смороду страшного нема. Від спільного подвір’я глухий паркан, хоч кози мене по ході впізнають як іду з роботи і дружно вітають коли голодні, а якщо в обід хтось є і їм щось дасть, то мовчать. Якось так.

5 лайков

и какие бактерии, если не секрет? я имела ввиду соседи на их вопли или разговорі козьи не возмущаются? И еще вопрос - прогулочній участок накрівт крішей или под открітім небом?

1 лайк

не пам’ятаю як називаються, купувала в епіцентрі для вигрібних ям.Постійного вигулу у кіз нема. Сидять в клітках як кролі їх , випускаю погуляти колиє час.

1 лайк

а на родах это не сказывается? малая активности?

Проблем ще не було, ттт. Та й вони активні все одно, клітки не тісні. Скачуть іноді до стелі -типу буцаються через перегородку між собою, перегородка не суцільна. Тримаю вже так загалом 15 років.Зимою і на спільне подвіря випускаю погуляти, по гриби з нами ходять, стараюсь кожну нагоду використовувати.

4 лайка

Вчора (30.10.18р) загуляла моя Барселона. Порівняно з минулим роком (а було тоді все тишком- нишком)галасу наробила зі світанку. Через дві кормушки заглядала на Шонові вушка зачаровано. Зранку в мене не було часу перед роботою процес контролювати, то я просто впустила до неї Шончика. Чоловік його врятував -менше ніж за годину забрав від неї зі словами: ти що хочеш щоб він здох? Словом весілля відбулося пізно ввечері при підствітці.
Це треба було бачити, шкода що не могла знімати відею - дві руки були зайняті. Діставали ми з Баською разом, коли він вважав що наречена не правильно стоїть. Не знаю чи з того весілля будуть діти, та Шон задоволення отримав до схочу.
Час покаже чи вже наш козлик став мужчиною.

6 лайков

Все будет, не волнуйтесь! Мой пострел Джокер в неполных 5 месяцев всех девок во второй день приезда обработал. Я оставила с козами, бедный дрожал так, кричал, не хотела одного закрывать. Утром пришла, почти все девки в загуле и Джошик скачет по ним. Две, правда перегуливали, наверное, самые первые невесты.

2 лайка

Моєму Шону вже сім минуло, та навіть як перегуляє Баська - не біда, тепліше буде на час окоту.

1 лайк

Для себе , щоб не забути.
2 грудня Пашку покрив Шон. Явної охоти не було, так собі підмахування хвостом. Випустила гуляти і Шон тишком- нишком скористався моментом. Не знаю чи зараховувати таке “весілля”, чи то просто передвесільна рантка - не збагну. Будемо чекати.
А це мій женюх

,
а Пасочка тут

12 лайков

Уже жених, а зовсім недавно сидів в автобусі і у вікно дивився :grin:

3 лайка

Ніби вчора було
ось це фото

Трошки Новорічної фотосесії:

Главкоза Барселона

молодуха Пасочка
наш мужичок Шон

33 лайка

Мужичок губки для поцілунків наставив :rofl::grin:

3 лайка

А у Паски оченята до сих пор шкодные…:heart_eyes:

2 лайка

Вона страшна шкодница, я їх випускаю погуляти, сама чищу клітки, піддони. Так лише нагнусь вона зразу передніми ногами мені на плечі і шапку скубає.

8 лайков

Смотрю на фотки, только хотела написать, что у Пасочки шкодные глазенки) А уже написали.

2 лайка

як Вам такий десерт
IMG-e0495ed9f37783bdcea30d3268005997-V

26 лайков

А ще замітка для себе:
сьогодні 31 січня 2019р я перший раз почула рухи в своєї Барселони.
Ідемо в запуск. :laughing::heart_eyes:

6 лайков

Галя, я свою теж запустила, але ще не чула. А коли твоїй строк?

З одного боку очевидно, що зроблено бездоганно і художньо, певно ж і смачно.
А з іншого - дуже нагадує оті чучела, що мисливці вішають на стіни…

1 лайк