А ми кози, шо в містах живемо

Підкажіть хтось, чим краще помазати місця видалених рожок. Чухає Пашка їх об все, боюсь щоб інфекцію не занесла. Чеміспрею не маю.

Я ще присипала порошком для ран , типу йодоформу . Але чеміспрей зручніше .

1 лайк

Там все сухо, лише вона чухається, а йодом можна?

можна , тільки не часто , саме сохне … мої теж корочки поздирали , у двох навідь кровило , прискала чемиспреєм . Зараз вже шкура стягнулася .

Приживається помало Пашка, знайомиться з усіма.А мекає так наче захрипла, і менше. Сьогодні навіть сарай вже змогла відкрити, а а то вчора мусіла закривати - співала як в опереті ще й на все горло.


26 лайков

А ще я отримала Юліні @archivarius cирочки


домашні зацінили, побажали мені так навчитися.

21 лайк

Зважила малечу: 3.720; 3.890. Окомір мій підвів. Не знаю, правда, скільки за день можуть набрати.

2 лайка

І у нас як і у всіх сінокос - агрофітнес в розгарі


накосили 30 сотих, тепер думаємо де зберігати будем.

25 лайков

Ура!!! Ми вже з сіном!!!


правда не без пригод: половину нам поцупили, знявши проблему де зберігати. Одна фіра з того що залишилось вийшла. Думаю для двох кіз на зиму вистарчить. А може ще оттаву (трава що виросла після скошування) скосимо.
Так що дякуємо тобі Боже, що взяв сіном.

30 лайков

я шось не поняла - ви ж в місті?)
і сіно своэ і конячка)

Ми в місті, а скосили пустуючий город свахи, що живе в селі 10 км від нас. Там і зберігати будемо. Конячку Маньку винаймали.
Я наче в дитинство вернулась, коли на літніх канікулах помагала на сіні дідусеві з бабусею.

13 лайков

Уже и сено воруют? :scream:

3 лайка

Уявіть собі - половину згорнули в вал вздовж городу, з другого боку не встигли(на поле виходили ввечері після роботи), приходим на другий день а його нема. Хотіли з другого боку згорнути а натомість ще більше порозкидали , щоб злодію було що робити. Видать полінувався.

2 лайка

Сказать, что я в шоке, это ничего не сказать. До чего народ уже докатился :sob: Сено воруют. Мне кажется, что одной будет маловато козочкам. А вдруг зима затяжная?

7 лайков

Ми на дачі теж вже трохи заготовили і до осені косити і сушити ще будемо.Солому вівсяну теж будемо мати. Я після цьогорічної зими уже сама боюся.

7 лайков

Зародила рясно чорна малина


і шкідників на ній не бачу

19 лайков

Як Вам такий макіяж моєї красапети


ми ласували ягодами

28 лайков

А це Шону вже вуха подивіться які прикольні виросли -хлопець хоть куди!

29 лайков

Робила сьогодні перший раз Шону і Пашці педікюр. Шон витерпів стійко, він по натурі інтелігент. А Пашка вертілась і шарпала ногами, а накінець лягла і тоді вже я зуміла обрізати копитка. Я й не сподівалась що так скоро виростуть.

3 лайка

козодетки))))) а как соседи реагируют на козлят и козу?

1 лайк