А ми кози, шо в містах живемо

Вона в мене просто єдина кохана і дуже балувана!

12 лайков

у Вас так все добротно зроблено, є чому повчитися

У моєї Баськи уже буде персональний “муж”, ура.
Мені Іван з ОГ “Промінчик” подарував козлика. Дуже йому дякую. Я познайомилась з дуже позитивним козоводом і його сім’єю . І рада що такий любитель кіз відносно не далеко проживає. Козожителі веселі, активні різні, а новоприбулі нубієчки просто як собачки-ручні і ласкаві. Я перший раз в живу бачила цю породу кіз. В захваті - просто плюшеві іграшки.

15 лайков


це наше перше селфі в маршрутці _ їдемо до дому.

35 лайков

Вітаю, дуже гарненький козлик!

4 лайка

Примите поздравления и от меня :bouquet::bouquet::bouquet: Пусть козлик вырастит в настоящего Козьего Мужчину :grin: и подарит Вам много молочных козочек

2 лайка

Дякую, Інна іТаня. Він такий потішний. Внук назвав його Шоном. Сказав- це буде наш баранчик Шон.

6 лайков

ми обідаємо

34 лайка

Дуже чемно їдемо на дачу

23 лайка

В мене теж був в не в захваті, що поголів*я росте, поки не спробував перший напівтвердий сир, тоді зразу зрозумів для чого кози.:wink::grin:

2 лайка

В Киеве видел часто мужчина козочек пасет на лугу недалеко от Сырецкого леса

1 лайк

Мой козлик один теперь в Киеве на Подоле живет. Хозяйка, Анечка, у нас на форуме есть, говорила, что тоже выпасают.

3 лайка

я лише бринзу пробовала робити, і та завжди різна виходила. Цього року планую розширяти асортимент, запаслася термометрами і формами, чекаю окоту.
А який сир напівтвердий Ви маєте на увазі?

2 лайка

Типу " Росiйського ", " Пьяна коза “,” Буковынський ", " Сметанковий "…

2 лайка

Зробила сину на 30 років подарунок - торт

32 лайка

ростем

26 лайков

До нас приїхала Шону подружка від Марини babyshka-11 Пашка, Сарина доця




35 лайков

Та це ще не все - зустрічайте, козокіндери в студію



два маленькі хлопчики появились на 147 день. Важити буду завтра, та на вигляд десь по 2 кг.
Окоз був невидимий. Я пішла на сирну ярмарку, вернулась а тут мокрий кіндер-сюрприз і рядом місце. Словом Барселона дама поважна ,з досвідом ,справилась сама.

31 лайк

Галя, вітаю з Пашкою )))

А козокіндери - дівчатка?

3 лайка

Дякую, приймайте в ряди любителів ламанчуль.

6 лайков