Домашнє господарство "ТРИ-КОЗИ"

Домашнє господарство “ТРИ-КОЗИ”

Добрий день,шановні форумчани ! Хочу відкрити свою сторіночку,якщо дозволите?
Звати мене Олександр,мені 59 років.Живемо ми з дружиною Галиною на околиці м.Рівне.Це захід України, Поліський край 320км. від Києва і 220км.до Львова.Вже 8років,як ми переїхали з обласного центру в село.Живемо у двох,діти вже дорослі мають своє житло і живуть окремо(двоє діток і троє онуків).
Я,підприємець,дружина-також.Землі у нас 0.22га(два участки разом).Наше гос-во не велике,складається з: 2-х кізочок,кролів,курей,собака Берта(азіатка),котик Тімоха,а також бджілки.
Ще любимо займатися садівництвом та виноградарством,висаджувати квіти.Дуже любимо тварин і думаємо потроху розширятися(придбання козлика).

Кізочки наші НІКА та ЗОСЯ,яких ми купили на Львівщині в квітні 2015р.у віці однієї та двух неділь,випоювали молоком козиним до 6(шести місяців).По мірі можливостей будемо добавляти фото,а також спілкуватися.
БАЖАННЯ: дочекатися молочка та навчитись робити сиррррр !
Подяка Олені "Тэфа-Милк"за запрошення на форум.
Велика подяка Татьяні та Антону за створення цього прекрасного форуму.На форумі можна побачити,як молодь підіймає сільське гос-во,тваринництво,яке так занедбало в нашій державі,честь їм і хвала.

Ми Вас любимо, запрошуємо на чай чи каву(молока ще не маємо…) Зичимо здоров`я Вам та Вашим підопічним,любові та мирного неба.
Всіх форумчан хочу привітати з наступившим Новим Роком!

 Хай у рік МАВПОЧКИ
 Вам буде все до" лампочки"
 Хай сміх веселий скрізь лунає ,
 А щастя й радість ВАС не оминає.

Фотографії на ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 2015р

28 лайков

Дякую Александр, что приняли моё приглашение! С открытием странички, задавайте вопросы, если что то не понятно. Мы все Вам дружно поможем.
О Вашей просьбе, я помню. :wink:

4 лайка

Очень рады новым людям на нашем форуме! С открытием странички! У нас тоже участок не большой, держим только 3 козочки (пока) но даже при 2-х дойных козочках делать сыр уже реально )). Успехов Вам и всего наилучшего!

Будем ждать фото Ваших питомцев :relaxed:.

4 лайка

Апитерапия(лежанки на пчёлах).Бджолина хата

23 лайка

Тимоха на отдыхе

7 лайков

Ох, как красиво у вас! :smiley:
А расскажите подробней, что это за домик? Как там что происходит?

НАШИ ДЕВОЧКИ(пасёмся:клубника,ежевика

27 лайков

УРАААААААААА! Короткоушки!!! Да еще и в землянике:grin: Ааааааа, красотули-то какие:relaxed:
Это я так эмоционирую, ибо люблю короткоушек. У нас в хозяйстве есть несколько короткоушек. Сейчас вот как раз начались окоты и всякие интересности нас ждут…, т.е. мы их ждём:wink:

4 лайка

Ай да красотули ламанчули :heart_eyes:! Очень хорошенькие козочки!

1 лайк

Девочки,спасибо за поддержку:lips:

1 лайк

Олександре, все у вас таке гарне!
Дім, жінка, квіти, кози!
Хай вам щастить и все буде таки до лампочки!
Аби все у вас було гаразд!
Успіхів и Божіх благословінь!

5 лайков

Ой, про кицьку забула. Дуже тоже гарна!

Таня,дуже Вам дякую,господарством Вашим зацікавився більше року назад все дуже гарне.Головне піля такого стресу Ви все поновили.Ви вольова і мужня жінка.Успіхів у Вашій праці всій вашій родині.

2 лайка

Юля,добрый день.Несколько слов о домике.Размеры его 3.0мх2.5м внутри жывёт 12 бджелиных семей на которых размещены 3(три) лежанки типа (диванов) только жосткие.Доступа пчёл к человеку нет,установлена мелкая сетка через которую проходят биотоки и запахи(воска прополиса пыльцы и перги) лежыте 1час на полотне и лечитесь.Курс лечения 10сеансов минимум.Температура пчёл и человека одинаковая 36.7-37.0 градуса.Заходите в домик звук такой, как комбайн молотит зерно,cоединяетесь с биотоками пчёл и через 10-15мин засыпаете.Когда просыпаетесь,как новая капейка,бодрые,отдохнувшие с зарядом энергии.
На эту тему можно рассказыватьочень много,о пользе АПИТЕРАПИИ (ЛЕЖАНКА НА ПЧЁЛАХ) зайдите в ГУГЛЕ или в ЮТУБЕ всё прочтёте там,1000 болезней излечивает.Здоровья Вам и удачи.Обещаю,когда температура на улице будет +20, открою сезон обезательно сделаю фото из нутри.

16 лайков

Красотищааааа, и девчонки классные! :slightly_smiling: Літом пахне звідси!

2 лайка

С открытием странички:bouquet: Знатные у вас козочки, красавицы. Природа красивая, вы рассказываете, а мы слушаем:slightly_smiling:

3 лайка

Доброго дня, Олександр і Галина!
Вітаю на форумі й вдячний вам за створення такої позитивної сторінки.

Приєднуйтесь до спілкування, поповнюйте свою сторінку, розповідайте щось цікавеньке про ваше господарство й ваші краї. Простіше кажучи, отримуйте задоволення!

P.S. Додав вашу сторінку до списку господарств.

1 лайк

У нашего форума хороших людей добавилось.Поздравляю с открытием личной странички.В нас здесь теплая обстановка.

2 лайка

Спасибо Екатерина за поздравление,вчера читал Ваш виноград, всё понравилось.ВСЕХ С ПРАЗДНИКОМ !!!

1 лайк

СЫЫЫЫЫЫЫр !!! О да обстановка здесь СыыыыРная. Руки так и чешутся. :grinning:

P.S. ламанчи, класс. Такие волшебные козюльки. :goatlaugh:

3 лайка