Звертається свіже молоко

Доброго дня всім хто читає цю тему!
Коза частково відновилась в результаті споживання кальфастоніка 10гр./добу, тиждень поспіль;
Біотан нічого не дав (можливо він підроблений , ліки для людей підробляють, то чому замість біотану не можна продавати до прикладу крейду);
Коза відновила удої майже до 1,5 л на раз, практично вернулась до своєї норми.
Але молоко зварюється під час кипятіння, особливість що при дуже високій температурі потрібно протирмати на вогні трохи щоб зварилось;
Прошу вашої допомоги бо молоко кози майже ціле літо йде в утиль.

Це коза виглядала так на почату липня

Це коза виглядає так на сьогодні

3 лайка

Владимир, как Ваша коза? Есть какие-то изменения с молоком?

1 лайк

Купляв кенотест для повірки молока,

Підтвердив високий рівень соматичних клітин, відправив молоко на аналіз, отримав і чекаю відповідь від ветеринара

2 лайка

Удачи Вам в лечении! Пусть козочка поправляется!

1 лайк

В продовження теми про мою козу яку вже більше 3-ох місяців намагався лікувати від того, що згортається молоко при кипятінні.
Може комусь стане в нагоді. Поганий досвід але досвід.
Я з самого початку зробив помилку під час експрес тесту на молоці,- не правильно розводив молоко з реагентом. Брав на око молока, і полив з верху реагентом, тест не показував жодних ознак поганого молока. Нажаль не варто було тим керуватись.
Потрвібно чітко дотримуватись інструкції, бо 2 гр. молока це дуже мало, кілька цівок це напевне грам 20. , і до такої кількості молока потрібно набагато більше реагенту.
Найкращий спосіб,зміряти молоко шприцом, а реагент дозатором або також шприцом.
Отже нещодавно я купив інший експрес тест, який показав що в молоці висока соматика, другими словами підозра на мастит, і причому в умовно здорової ,другої кози також.
Відпрвив молоко на посів, і виявилось що мої козочки мають збудники стафілококу, одна епідермічного, а друга золотистого. На разіпроводжу лікування антибіотиками.
Ось такий не дуже вдалий досвід. Так шо варто час від часу тестувати своїх кіз навіть якшо вони на вигляд цівком здорові.

8 лайков