Зустріч українських сироварів та рестораторів. Запрошуємо усіх

Шановні козоводи. Особилво ті, що роблять сири з власного молока. Усі ми разом прагнемо популярізації українських сирів у суспілстві. Саме для цього у Музеї Сиру на Шовковичній відбудеться перша закрита зустріч сироварів і рестораторів.

Ця зустріч спрямована на популярізацію фермерського сироваріння в Україні. Обмін досвідом і презентація українських фермерських сирів рестораторам.
Подія відбудеться 11.07.2016
План події:
У цей час в Україні буде досвідчений сировар з Німеччини, пан Волтер Маер. Сам з родини сироварів він викладає сироваріння вже більше 30 років у Баварії саме для невеликих фермерів. Відкривав школу сироваріння у Китаї і робив сироварню президенту Мадагаскару)) Спеціалізується на континентальних сирах, на витриманих сирах і на м’яких їз пляснявою.
11:00
Пан Маер з радістю готовий поспілкуватись із українськими фермерами, разом продегустувати сири і спробувати оцінити кожний вид сиру. Обов’язкова умова - мати при собі свої найкращі сири.
14:00
Друга половина дня - зустріч з рестораторами Київа. Ми запрошуємо шефів київських ресторанів на дегустацію фермерських сирів. Це можливість за короткий час знайти те саме, що потрібно саме вашому ресторану. Налагодити прямі поставки від фермера до ресторану.

Пропонуємо обговорити цю подію. Кому цікаво, попередьте нас.
050 338 83 08
050 363 83 08
shovkovychna50a@gmail.com

9 симпатий

Организуете небольшой репортаж с фотографиями в этой темке после события? Тем, кто далеко или не смог прийти, будет очень интересно и познавательно.

5 симпатий

ок)Сделаем, но будем рады каждому,кто сможет приехать

1 симпатия

Мне кажется нужно дату и место прописать в названии темы

досить дивна умова…Тобто тих,кому ще немає чим пишатися у сироварінні не запрошено?Як на мене,то краще вже зробити платним вхід та ,можливо,семінар від Вольтера Маера.Те,що він буде дегустувати сири-це чудово і звісно зможе створити рекламу деяким господарствам,що добре знаються на сироварінні.Але обмін досвідом від простого дегустування може не відбутия і початковий сировар нічого не зрозуміє…

1 симпатия

Просто общение и дегустация? Или будет что-то типа мастер-класса?

1 симпатия

Прекрасное предложение, очень хочу приехать, свой сыр это большой труд и неважно начинающий ты сыровар или бывалый, главное оценка твоего труда и его восстребованность!

2 симпатии

Очень рады будем видеть всех желающих

1 симпатия

Очень интересно, с удовольствием приеду. Это бесплатное мероприятие?

Да,бесплатное,приходите,очень ждем

а есть какие-то фото - после мероприятия? очень интересно посмотреть)

1 симпатия

Есть у меня немного, были очень увлечены событием)))))) сняли мало.


Дегустация сыров


Общение с баварским потомственным сыроваром)))))

10 симпатий

Очень хорошие фото есть на страничке Музею Сиру

Там так много сообщений… Можете дать ссылку именно на фото с этим событием? Почему музей сыра все еще без личной странички на Козоводе? :slight_smile:

2 симпатии

Ну, незнаю: что вышло

и еще

Дублирую фото:

8 симпатий

Да… это было КЛАССНО!!!