"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

У вас Рокі, а у нас Річі.

1 лайк

Вітаю з новим членом родини. Собака хатній чи вуличний? Бо наші діти мріють про лабрадора, але у тата табу на тварин в будинку. На кролика погодився, тільки тепер я проти. Бо запах…

Дякую за привітання :slight_smile:
Собачка планується на вулиці щоб жила, в нас ще 12 річна стафиня є постійно живе на вулиці. Рокі має бути маленьким, десь сантиметрів 30, буда вже є підрехтуємо трохи і вперед. Також хотіла дуже лабрадора, але вирішили маленьку собачку. Дуже розумний песик. Власниця казала що Джек Рассел тер’єр побачимо.

1 лайк

@L-U напишу тут щоб не смітити, можливо і великий, я читала в стандартах що до 30 см виростають. От не знаю холка чи з головою.
Є підстави думати що щось не то, власниця заявила що чистокровний, а потім пропала зі зв’язку. Відео про нього нижче :slight_smile:

8 лайков

Оля, мені здається що не так уже і важливо чистопородний чи ні. Саме головне , як світяться дитячі очі- у нього тепер є власна собака. його друг, а порода для нього ролі не грає…

8 лайков

Це так Зоя, я вже писала що песик чудовий і дуже нам всім подобається, і ми анітрошечки не шкодуємо що він в нас є.
А що до породи це спортивний інтерес, чому би і не погадати, результат все одно буде коли виросте :slight_smile:

6 лайков

Совершенно не важна породность, конечно. Дело только в сумме денег :slight_smile:

2 лайка

Я про це чомусь не подумала :thinking:

Не сума зовсім не велика, на гроші ми не попали. Просто ще справа у довірливості, але це ж таке питання не у всіх однакові критерії правди і совісті. Та я чистосердечно вдячна за такого розумаку хоч і не знаю що правда, а що ні з її слів.

1 лайк

У меня знакомая является заводчиком джек расселов. Вернее, у неё одна сучечка была (сейчас ещё одну оставила на развод от своей же собачки), так она продаёт по 10-15 тыс. грн. Правда, у неё достаточно элитные крови, и папаш подбирает хороших.

Бачила в неті такі ціни, поки що не готова стільки за собу віддати. Кожному своє. Вона молодець що так якісно підходить до справи.
А в мене нова порода ми назвали її Джек Поттер :slight_smile: так він сьогодні зі мною пройшов 3 км і перший раз відправився у плавання, преданий друг, чим далі тим більше він мені подобається.

12 лайков

Олю, урааа! Вижив, ану гляньте:


Вiн майе падати на дно?
Ну й жирне молоко у Ваших нубiйок, на палець сметани в стаканi молока.
Грибок пахне гарно кефiром, не порудiв, не засмердiвся. Мабуть його спасло те, що баночка була не зовсiм герметична, трошки намочило коробку, але це означайе, що хоч трохи повiтря до грибка доходило.
Дуже вдячна Вам.

4 лайка

У вас Джек пот Марта :slight_smile:
Ваше повідомлення 777 :wink:
Я дуже рада, я думаю ще і вершки спасли, вони замідляють процес утворення кефіру, мені постійно треба перемішувати, бо зерно плаває в вершках. На вигляд все добре. Там 2 ст ложки?

2 лайка

Таки я фартова: i грибок тривалу подорож витримав i джек-пот виграла))).
Так ложки двi, роздiлила на двi порцiйi, на фото половина.

1 лайк

На смачний кефір і сир

1 лайк

Оля зараз в новому статусі «Грибно-кефірна фея»:slight_smile: Також дякую за грибочок, сьогодні вже будемо смакувати, а точніше проводити дегустацію кефіра!

5 лайков

Дякую і Вам Ірина за полуницю, а от що за кущ забула, ми його вже посадили. З полуницею трохи затримка залила водою і в тінь там аж три сорта. Найближчим часом посадимо :slight_smile:

Там полуниця рання і 2 сорти суниці, та що все літо плодоносить. А кущик, то порічка червона :slight_smile:

1 лайк

Дякую. І щоб гриб поміг в задуманому :slight_smile:

1 лайк