"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Кін


Гін

33 лайка

Вітаю, ростіть великі, мамі молочка побільше! Ну чому такі різні по вазі? У нас теж 4,200, 4,100 і 2,050. Маленька Аська хоч і росте, приріст нормальний, але проти більших - масяня.

Я взагалі одного просила( але проти такого замша не проти. Вона першокотка її Буя трохи гоняла може того.

1 лайк

Нашу Беліз ніхто не ганяв, вона головна. А так вийшло. А у кізки, яку у нас купили люди 2 роки назад, народилося четверо! Дрібні, як коти, народилися 10.04, а важать десь по 2 кг, наша Ася проти них велика. Так природа розпорядилася.

1 лайк

Ну діагноз підтвердився, я люблю козлів :heart_eyes:
Кін

Гін

35 лайков

Такие хорошенькие ТТТ :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Кин такой важный.

2 лайка

Дякую. Він перший родився, і зразу був поважним, а Гін другий я його дзигою хотіла назвати. Скочив на ноги і 10 хвилин не пройшло і до вимені. Кін то з японської золото, а Гін срібло)

3 лайка

Спробувала молозиво мами, дуже була рада Бруня передала їй смак - солодкий та з післясмаком горіховим. У Бруні саме смачне молоко з усіх моїх кіз, тепер ще і в Тіси :grinning:
Вим’я мами Тіси за три тижні до окоту.

27 лайков

36 лайков

А на сколько тянут? 75 , или я что-то не так считаю:thinking:

62 проценти, якщо рахувати 50+75=125/2=62

1 лайк

@mihajlovna “фото девайсів” :slight_smile: уважте що після дощу.
Кормушка зернові, сочні, пересувна.


Зовнішня кормушка трава, сіно у вигулі. Зверху кришка піднімається.

Доїльний станок під ним внутрішня кормушка, сіно, трава, зимня.


Відро для води в середині.

19 лайков

Олечка и Вас, хоть и с большим опозданием, но поздравляю с рождением доченьке, пусть ангелочки ее охраняют и она растет здоровенькая на радость Вам родителям!
:rose::rose::rose:

2 лайка

Дякую дуже, і Вам всього найкращого.

Бачу що пишуть дівчата про котів, і я напишу, пропоную сіро-блакитну пухнасту дворянку 3 річну, дика мишеловка. Звуть її Шипа ім’я своє виправдовує шипить на всіх. Мисливець добрий, родилась і виросла в мене. Всеядна, особливо любить молоко та рибу (як не дивно)) їжею не перебирає. Шукає добрі руки.

а чого віддаєте? мабудь шкодлива?)

Ні Наталко в мене ще кіт є, забагато двох, один чудово справляється.

Мій перший Халумі) не встигла цілий сфотографувати, чоловік знайшов в холодильнику.

25 лайков

Головне - смачно! У мене одна леді замовляє просто коржиком, потім вони надрізають сир “сіточкою” і жарять на решітці на кострі. І щоб м"яти багато. Домашній сир завжди смакота, для себе ж.

5 лайков

Ольга вітаю Вас, діти це подарунок від Бога. Я тако хотіла багато діточок але сталось так ,що у мене один син. Бажаю Вам благословіння, дуже радію за Вас.

3 лайка