"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Оля, а про які цукерки мова?

Вітаю Галина 536 повідомлення, там силка є. З телефона пишу, не можу скопіювати. Тетяна Броварчанка дала рецепт. Можно ще в пошуку пошукати. " Конфетки из козьего молока"

1 лайк

дякую, я пізніше побачила

1 лайк

Олечко! Вітаю всю Вашу сім"ю з великою радістю - народженням донечки! Бажаю всім здоров"я, щастя, хорошого росту, великої любові! Ви великі молодці, трударі. Процвітання Вам на довгі роки!

11 лайков

Дякую Олечко, дуже приємно! І Вашій родині процвітання, наснаги, терпіння, сил, здоров’я.

1 лайк

С новорожденной дочкой поздравить спешу,
Для малышки здоровья у Бога прошу!
Пусть растет всем на радость красивой и милой,
Пусть у мамы хватает терпения,
силы Воспитать из дочурки прелестную деву,
Неподвластную злости, обиде и гневу!
Маме с деткой здоровья, заботы, тепла,
th%20(8)Чтоб счастливой судьба у девчушки была!

6 лайков

Дякую Мар’яна, і Вашій родині здоров’я та благополуччя.

2 лайка

Дякую за привітання Інночка, і Вам всього найкращого.

1 лайк

pozdravlenie_s_novorozhdennoy_devochkoy_0

2 лайка

Оленька,поздравляю Вас с рождением доченьки.

2 лайка

Дякую Вікторія та Валентина за поздоровлення :rose:

2 лайка

Любе дитятко,мамина втіхо
Іскрися здоров’ям, дзвіночками сміху.
Щоб радість і щастя тебе обняли,
Щоб ангели Божі тебе берегли.
Рости, ангелочку, на щастя матусі,
На радість дідусю і своїм бабусям.
Хай тобі всміхається доленька ясненько,
Бог береже маленьке серденько!
:bouquet::baby_bottle:

3 лайка

Олічка вітаю тебе і твою родину з народженням донечки, бажаю міцного здоров’я і мамі і дитинці, спокійних ночей, і всього самого найкращого!

1 лайк

Дякую Ірина, дуже гарне побажання. Нехай і Ваша родина буде здорова, а діточки тішать своїх батьків.

Дякую Світлана, і твої малята щоб підтримували, помагали і у вашій родині завжди було порозуміння.

1 лайк

І я приєднуюсь до привітань. Бажаю мамі і дитині міцного здоров’я, рости на радість всім.

1 лайк

Дякую Ірина і Вам здоров’я.

1 лайк

Оля від щирого серця вітаю. Дітки то така радість.Як-би мене зараз спитали, що б я поміняла якби вернути роки … Я б однозначно народила багато діток.То ж щиро вітаю з народженням дитинки. Ви щаслива і гарна мама.

3 лайка

Олечко, і я приєднуюсь до привітань. Бажаю всім здоров’я, а донечці вирости здоровою,розумною, на радість батькам.

1 лайк

Ой, красоточки неописуемые) Супер-живчики)

Вас и всю вашу семью поздравляю с лапочкой-дочкой! Здоровья и вам и дочурке, пусть растет на радость родителям!

Дякую Марія, згідна з Вами повністю, підлітком трохи світ побачила, багато пригод було, а жити почала коли перше дитя народилось. Як чудово коли можеш жити по природі і призначенню. А тепер двоє, чесно ще докінця не усвідомлюю.

4 лайка