"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

Бужемо жити - казав один відомий кіноактор!

1 лайк

Без Світла та Радості нікуда!!!

Зробили коридор до другої ділянки:
Тут вихід з будки до коридору

Сам коредор

Ділянка випасу

18 лайков

От цікаві люди на світі. Подзвонив старший чоловік, питає за тварини, каже хоче завести, чув про смак і.т.д. в кінці розмови просить попробувати молока, а тварин планує на слідуючий рік, сам з Миколаєва, приїжджає сюди до дочки в колонщину, я кажу приїжджайте спробуйте. Дзвонить сьогодні на пидпитку і поводить себе зухвало, домовлятись на завтра про пробу, в кінці каже підготуйте мені всю продукцію приїду з зятем, сир, вершки, молоко. Певно на цьому наша зустріч закінчиться, ще не виносила сьогоднішню розмову на сімраду. Скоріше слідуючий раз з ним говоритиму не я. От старша людина, а що робить алкоголь.

11 лайков

Ще більш цікаво, що на Вібер прийшло повідомлення, привітайте (ім’я чоловіка, що дзвонив в повідомленні вище) сьогодні. Схоже в нього ДР. Добре буде день буде щастя, ранок вечора мудріший, головне вміти охолоджуватись, щоб карбюратор не закипів)))

7 лайков

Так може він думає, що йому і стадо подарують на ДН, а не тільки всю продукцію? На пробу готуйте як у магазині, на один зуб. От уже дійсно -нахальство то друге щастя.

Та я вже заспокоїлась, весело людині, то й добре. Головне щоб голова потім не боліла. От побачила що в нього ДР, і легше стало, а в мене таке часто, зовсім незнайома людина, а з першої розмови сприймає як свою, от і цей чоловік, видно так само. Тут треба розшифровка, по телефону ж не видно.
Та все одно ще не узгодив мій чоловік, а без нього нічого не робиться. Там буде видно:sunglasses:

3 лайка

А що до продукції, чекатиме його нажаль лиш молоко, бо зараз козенята годуються, та ще трохи продаю. Так що сири і т.д тільки на краще майбутнє:blush:

1 лайк

Олю як гарно у вас , скільки простору .Козочкам розкіш і свобода . Почитаю вашу сторінку і становиться спокійно чомусь .Мабудь від затишку на вашій сторінці .

2 лайка

Взагалі то закіпає радіатор.) Та то таке…)))

1 лайк

Дякую Любов, рада що з Божою поміччю такі відчуття викликаю. Мир в душі хоч раз відчуєш, потім постійно шукаєш.
На фото то не всі простори, от би Ви до мене, показала би Вам як тут навкруги, якось спробую сфотографувати, та фото все одно всієї краси не передасть) так напевно в кожного, дивишся навкруги і не надивишся тій красі і Примудрості.

5 лайков

Що не день то пригоди)))) то що в школу ходила не рахується, тепер кожного дня екзамени, а оцінки вирішують все.

Хто би міг подумати

1 лайк

Відбулась зустріч, хороші люди, як добре коли вчасно стримуєш емоції, та не робиш поспішних висновків. В фаворитах Бруня по молоку. У Буї ще молоко не стабільне, мало пройшло після родів.

6 лайков

Особливо небезпечна коза:astonished:

15 лайков

Оля, що це? Це щоб вони не смоктали у себе молоко?

Так:sob: ця жаба яка в минулу лактацію давала 5200 молока, почала себе підсмоктувати, з одної дійки. Але намордник зняла, стремно якось, це проба було, здається їй не зручно в ньому румигати, завтра в обід ще спробую.

3 лайка

Таракани

Вони найменші, і від усіх тікають в різні сторони, от і вийшли таракани)))

14 лайков

Какие классные таракашки . Оля а они кто заанонубы или , что то другое намешано ? А особоопасная коза классно смотрится в наморднике ,это же им чего то наверное не хватает в организме ,что они такой фигней занимаются .

Таракани 55% нуби, 22,5 заан, 22,5 молочна коза заан типу.
А про підсос тоже думаю гадаю чого їй дати, щоб молоко мені залишила, це одна така видумщиця в мене. Можливо хтось знає в чому причина, дуже буду вдячна за підказку.

1 лайк