Захворіло козеня

Козеняті місяць. Нормально росло, було на підсосі біля мамки постійно. 3 дні як стало погано їсти, кашляє, схудло. Протягів немає, не намокало. Є ще 5 козенят, з тими поки все нормально. Ніколи з таким не стикалася, що б це могло бути.

Можете подавати суспензію азітроміцину (в звичайній аптеці, розрахунок як на дитину відповідної ваги). Також дати препарат від глистів (суспензію альбендазол наприклад). Обовязково вітамін Д3 (можна інєкційній або оральний). Кальцію глюконат поколоти.
Але не виключено, що це вроджена вада серця. Тоді нічого не допоможе.

2 лайка

Дякую. До місяця чудово ріс, він був кращим з пари, коза за ним аж тряслася, а другого не хотіла. А тут за пару днів перепався, другий його догнав. Травма, простуда - сумніваюся, що мого бути. Спробую дати, але смущає те що інші в нормі, може справді глисти, але чи не рано в місяць. Є левамізол ін’єкційний, може порахувати дозу і вколоти інсуліновим шприцом.бо минулого року альбендазолом ула незадоволена, а левамізолом козу витягнула. Думка ,може десь міг мотузку тюкову знайти, але ніби слідкуємо за цим. Скільки тримаю такого не було.