Захворіла Коза допоможіть як лікувати.

Коза як місяць після другого окозу,9.05 появилась шишка ,жуйка то є то нема,зерна неїсть,сіно траву їсть,проколола вітазал,давала чемерицю,молочьну кислоту,з 1,5л надою зараз дає 100гр,що робити і що з козою,допоможіть будьласка.Всім мирного неба :ukraine:





Я думаю тут два в одному. 1.Кетоз на фоні хронічного перекорму концентратами (давайте побільше трави, сіна, гілок, можливо вітаміно-мінеральні добавки, і поменше зерна). 2.Нарив в районі підборіддя. Вибрийте, спостерігайте, як побачите, що має прорвати - надрізати, видавити і знищити гній, порожнину промити розчином Люголя, козу ізолювати від інших до загоєння рани.

1 лайк

Дякую велике,все зроблю,опорожнюеться теж все зліплене,молочну кислоту даю вже другий день апетит покращився,траву їсть сіно, скільки днів продовжувати давати молочну кислоту 40%

Не треба їй та молочна кислота.

1 лайк

Проколола Няшу Бор глюконат,шишка зішла, жуйка то є то нема,понос більше тижня,що тільки я неробила і недавала,шишка знов сьогодні росте,що робить з козою,що з нею?

Апетит є, чи так собі?

Сіно їсть з апититом,свіжу траву їсть теж(пасеця)зерно ні.

Жуйка сьогодні появилась,но понос страшенний.

Давайте тільки сіно і воду, і жуйку здорової кози заливайте. Поколіть кальцію глюконат.

1 лайк

Спробую ще так а биж допомогло,просто жалко дівчинку