Я и мои животные.

Які вони у вас красівенні :smiling_face_with_three_hearts::hugs:! Шакір - шикарен, а чьорненька просто диво- колір - воронове крило) Класс! Не стримуйтесь, фотографуйте та показуйте своїх красавців :+1:

5 лайков

Дякую. Я в них прям закохана :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: вони такі спокійні і так люблять щоб їх чухали та гладили. Я й раніше тримала кіз дворянок , але з цими не зрівняти в поведінці …

7 лайков

Вчора їздили в Кропивницький на виставку Агроекспро , сподівалась там кіз попривозять …але небуло нікого крім парочки нещасних козенят від Золотої кози…овець трішки , корови , та багато кроликів .

3 лайка

Сьогодні зранку пєсні с пляскамі\и … Вердена в охоті… Шакір їй підспівує… дівчаткам по 8 міс. тож крити ще поки що нехочу… нехай ще ростуть .

4 лайка

Вы правы, пусть еще подрастут красотки. А кокой у них сейчас вес? Елена, Вы не взвешивали?

1 лайк

Ні не зважувала , немає чим.

Сьогодні вирішила поміряти своїх кізок та звірити вагу за промірами в таблиці . Луна : обхват грудей 70 см. висота в холці 65 см . довжина тулуба 66см . Вердена : обхват 71 см . висота вхолці 67 см. довжина тулуба 67 см . Шакір : обхват 80 см . висота вхолці 77 см. Одже за таблицями які знайшла в інтернеті то Луна має вагу в 32 кг. Вердена - 34 кг , а Шакір - 44 кг.

1 лайк

Незнаю наскільки відповідає їхня вага в цьому віці цій породі , так як читала і в інтернеті і тут на форумі то є й більші і такі як і мої…

За чистых нубов не скажу, но полукровки бывают огромные

1 лайк

Ну вони не чисті нуби… 93%

2 лайка

Мої малюки пасуться та насолоджуються сонячною погодою.



так смачніше

14 лайков

Покажу Вам також мою корівку Любавушку…Вана у нас уже 4 роки і зараз на заслуженному відпочинку.На середену грудня чекаємо поповнення.


Пока лишається вдома , а далі побачимо як буде… Корів у нас на село лишилось менше 10 голів . самі бика не тримаємо … лише одні господарі на село тримають . а як вони спродають корів то спарувати небуде чим. ИО нереально… вет є аж за 30 км. тож пока тримаємо , а надалі…

14 лайков

30 км - то еще близко, я техника по осеменению за 80 км привожу, туда и обратно…

7 лайков


Це наш найдьониш… ми його найшли в місті біля будинку де донька жила два роки назад. Мале мокре замерзле грязне …був листопад місяць. я й недумала що виросте такий красень. то був мокрий грязний комок шерсті . забрали додому , покупали …були одні кості і шкура … а ще поламані два фаланги пальців на передній нозі і нарив на вусі…напевно його через те й викинули ,що поламана нога … він і зараз інколи підхрамує на неї , як багато набігається . Наш красень Рекс.

20 лайков


Це наша старушка звати її Принцеса . їй 9 років . виросла разом з моїм сином … йому 1,5 роки а їй 2.5 місяці… тож разом в пісочниці грались… він їй покаже де копати а вона лапищами своїми копає… диву давались як вони один одного розуміли.
це вони 9 років тому.

15 лайков

згодна … але тоді вже мені краще самій це робити … сосуд є , залишеться тільки сімя закупити … я раніше це робила тож думаю,що не забулось…

4 лайка

Ого, так вам и карты в руки! Еще и заработать на этом можно. Односельчанам тоже будете осеменять, если быка не будет. Сейчас из компании Генус развозят по Украине спермодозы, и Генетика и селекция возит на крупные фермы, может и мимо вас дорога будет. Если когда-то уже делали, то вспомнится.
Я когда свою осеменатора везу к себе, у нее телефон не умолкает, столько заказов. Говорит, бывает и до 30 заказов в сутки, бывает в час-два ночи только домой приезжает. Летом и весной, зимой спокойнее.

6 лайков

В нас на село в 400 дворів лише 7 голів корів тримають та і то переважно пожилі люди . молодь цим займатись зовсім нехоче. їм краще магазинську сметану та молочко купувати … по сусіднім селам такаж ситуація . в нас вимирає твариництво… всі толоки порозорювали і все соняхами засівать… я як купила козинят так з мене сміялись … мов тобі що корови мало . все ніяк неможеш як нормальні люди жити . тягаєтесь з тим навозом наче дурні … купи краще в магазині собі молока тай усе. А я неможу магазинське та й тварин я люблю …

8 лайков

К сожалению, подобная ситуация везде.

2 лайка

Доброго дня усім. Давно не писала нічого… сумно за усим спостерігати що відбувається навкруги ,але житя продовжується .Хочу поділитися з Вами своєю радістю Мої красуні Луна і Вердена народили мені діточок. Вердена 28.04 2022. привела мені дівчинку з вагою 3.980кг.А Луна 12.05.2022 хлопчик вагою 4.0 кг


це хлопчик шоколадний зайчик .



а це наша красуня дівчинка Афіна .

20 лайков