Визрівання сирів при відключенні світла.

Вперше задумалась а як же визрівання сирів коли відключається світло?
Діліться бо у мене пухне мозок, так хочеться смачних сирів не здутих.

2 лайка

Як в старовину - хороший погріб.

5 лайка

То цей варіант не у кожного. У багатьог погреба для городини і він для сиру не пригодний, а иак як у мене погреба нема і тільки яма для скважини там у мене сир у вакумній упаковці і там сиро.
Які ще варіанти у скрутний час?

1 лайк

Катя, якась веранда є? Я на веранду виношу, зараз там як раз, близько 10, одне погано, що температура коливається день-ніч.

4 лайка

Ну Інна віранда то є але вона у мене відкрита на всі пори року.
Діти не хочуть щоб було застіклено та і стіна примикає до самої границі з сусідкою, забор з профілю і криша до нього повністю ,буде щитаться як капітальна постройка а без вікон не похоже а просто як навіс під будинком.
Неотоплене це тільки ванна пока нема морозів.

1 лайк

Капітальна будівля - це та, в якій є бетонний фундамент, а застеклення не має жодного відношення до цього.

2 лайка

Інна так от профіль на огорожі і вона на фундаменті по всьому участку і межа між сусідкою також фундаментна.
Мабуть таки вихід один підсушувать при кімнатніц температурі і запаювать у пакети так можна довше зберегти але я думаю що це не на довго ,дав би Бог щоб все закінчилось, будемо надіяться.
Зараз у мене у прихожі 13 градусів а там де газова плита 12 це коли я нічого не варю а як варю то бігаю з сиром як курка з яйцем шукаю місце.

2 лайка

От стало прохолодно а сьогодні і мокрий сніжок,.Винесла сир на вулицю та мабуть йому на вулиці холодно і сиро , ношусь туди сюди, я думаю не так то і погано аби не стріляли а сир хоть який для себе не пропаде, на ніч піде в хату пока нахолоджується холодільнік.

4 лайка