У собаки ранки на лапах: начались между пальцев, трескаются, кровоточат

Собачка дворняжка, прибився до нас кілька років назад хворим і худим підлітком, був весь в лишаях. Вилікували, відгодували і з того часу пройшло три роки ніколи не хворів. Став для нас дуже відданим другом і охоронцем.Живе на вулиці, харчується натуральним кормом - каша, молоко, влітку коли вдосталь яєць додюю в раціон через день по яечку, відходи які лишаються при забої тварин (коли не має власних відходів то купую собакам кості). Всі тварини в господарсті в т.ч. і собаки глистогоняться регулярно.

Цієї весни на лапах у Жучка зявились ранки, вони були впереважно поміж пальцами , і переходили поступово вище на саму стопу . ранки тріскались і кровоточили., лапки розпухли… Вет сказав що це якийсь кліщ і рекомендував проколоти івермектин. Після того ранки зникли. Це було раньою весною, влітку все було добре. … І ось тепер з настанням холоду і слякоті на ланах у собаки знову появились тіж проблемні болячки. Знову проколола івермектин (індійський) і безрезультатно. Тепер думаю можливо це ніякий не кліщ, а яка інша болячка яка сидить тихенько, а розвивається коли собачі лапи намокають і мерзнуть… Фото неякісне- паціент ніяк не хоче фоткатись

4 лайка

За это время (пока он у вас) - он чем-нибудь болел - от укуса клеща, внезапная хромота, понос и т.д?

2 лайка

Відколи Жучок у нас він не хворів, кліщів у нас багато часто приходиться їх знімати з тварин - кіз, собак та котів. Признаків хвороби не було ніяких.

1 лайк

Зоя, клещи могут быть переносчиками и очень медленных паразитарных болезней.
Если у вас нет возможности сделать анализы, чтоб уточнить диагноз, я назначу лечение на пару дней, а вы будите смотреть, как он на него реагирует. Хорошо?

2 лайка

Може це ще допоможе… Місяць назад у нас загинув 4-5 місячний цуцик , раптово перестав
їсти, поносу не було , була тільки рвота, рвотні маси біли жовто-кровавого кольору. Знайшла на ньому два кліщі. Вколола азидин, але було вже пізно…

Про аналізи навіть і мови не може бути у нас в райцентрі цим ніхто не займається .
Тут кіз не лікують, а про мого дворняжку навіть не слухають…
Якщо з молоком чи мазком з носоглотки кози ще можна якось в медичній бак.лабораторії домовитись, то кров собаки ніхто не досліджуватиме.
А у приватних ветаптеках стараються “впарити” чим подорожчі препарати , дія яких часто суперечить один одному. Вибачте за флуд, але дістало…

Катя, буду вдячна якщо підкажете щось по лікуванню Жучка. Завтра планую поїздку в місто, то прикуплю препарати які припишите…

І ще можу робити інєкції підшкірні та в/м, в/в- не зможу і не знайду спеціаліста…

2 лайка

Напишите вес собаки.

Вага собаки - 19,5кг

Цефтриаксон - 1 гр + 3 мл физраствора + 1 мл 2% лидокаина - и только так!!!. - колоть по 0,5 флакона утром и вечером. 3 дня - потом уточним как дальше в зависимости от его реакций.
Глутаргин 0,75 - по 1/2 таб 2 раза в день.
Тринефрон - 1 кап. 2 раза в день.
Это все в человеческой аптеке.
Лапы обрабатывать или чемиспреем(ветаптека)) или фукарцином(человеч.аптека). Протирать хлоргекседином.

Это вам на 3 дня.
Через 2-е суток отпишитесь - как результат - тогда откорректирую, что делать дальше.

2 лайка

Дякую, завтра все куплю і почну лікування

Спочатку чемиспреем, а потім хлоргекседином( Чи має пройти деякий час між обробкою цими препаратами.

Нет, наоборот - хлоргексидин - протереть от грязи и корок, потом забрызгать чемипрей - сразу, как очистили лапы.

2 лайка

Сьогодні зранку зробила останій укол і дала прописані таблетки. Обробила лапи.
Припухлість (отек) на лапах зменшилась , ранки присохлі але є.
Які мої дії далі?

Продолжайте до 10 дней все лечение. Цефтриаксон 1 раз в день

1 лайк

Буду продовжувати, дякую!

1 лайк

За пару дней до конца курса отпишетесь - будет продолжение лечения, в зависимости от ваших результатов.

2 лайка

Катя, лапки у Жучка майже зажили, струпики злушуються і починає відростати нова шерстка. Дякую!

5 лайков

Пройшло майже три місяці і у собаки знову з’явились тіж самі симптоми хвороби - лапи розпухли, тріскається на них шкіра і рани кровоточать.
Не знаю чи повторювати раніше призначене лікування …
Обробляю лапи хлоргексидином і фукарцином

Повторяйте первое лечение и не забудьте про это!!!:

1 лайк

Доброго дня допоможіть будь ласка иаю собоку вівчарка. На лапах робляться рани які кровоточать спочатку порадили давати аугументин. Пвсля поийому 10 днів даних теблеток рани загоюються але через близько 10 днів все починається знову