Підшкірний кліщ у собаки, або ... ?

Добрий день шановні ветеринари та форумчани. У нашого улюбленьця проблеми . Собака німецька вівчарка, хлопчик 1,5 роки. Весною почалися проблеми почав дуже чухатися. Спочатку на лопатках, потім на спині, під шиєю , під передніми ногами. Випадала шерсь кусками, розчухував окремі місця до крові, на шкірі утворювались лусочки як перхоть. Мазала проблемні місця Унісаном, підживало і починала відростати шерсть. В ветаптеці порадили краплі в складі яких був івермектин капала на холку , потім купила івермектин і вколола 1 куб., через 10 днів 1,5 куб.( в аптеці сказали 1 куб. на 50 кг.). Ваги точної не знаю в 10 місяців важив 44 кг. В ушах теж проблеми чухає, і там темно-коричневі виділення з неприємним запахом.Покапаю каплями (генталайф, гентафарм) пройде ічерез деякий час знову починається. Після лікування всеодно чухає під шиєю, по животу робить зубами так як вроді викусує бліх. Шерсть на спині і лопатка відросла нова , а на шиї ні.
Апетит хороший, але трохе схуд . В раціоні каші рис, ячка.,пшоно,( гречки зараз не даю). М"ясо , але не кожен день. Кістки , кисле молоко іноді творог. Буду всім вдячна за допомогу.

Наташа, пару лет назад с овчаркой была похожая проблема, Так вот ивермектин кололи курсом - раз в неделю по 0,8 на 10 кг веса. Всего 6 уколов. Это ветеринар так назначал. А то, что вы пару раз такую дозу уколи - мертвому припарки. ! кубик на 50 кг назначают жвачным, мясоедам совсем другая дозировка - погуглите

4 симпатии

Дякую. Я правильно розумію на 50 кг 4 куб.

на всякий случай - посоветуйтесь с ветами, я вам свою ситуацию описала, это не руководство к действию, может за два года другое что придумали

1 симпатия

Марина дуже Вам дякую, буду чекати відповідь ветеринарів. Наш місцевий сказав пошукай в інтернеті як лікувати. Деякі кажуть ,що це не лікується вже на все життя. А вашій собаці допомогло?

да, моей собаке помогло. Правда, был не запущенный случай - лечение начали сразу, как только увидела пару пятен. У вас, я понимаю, более тяжелая ситуация, которая длится уже давно

1 симпатия

Собакам 1мл на 33 кг.
Раз в 7-10 дней. Курс 5-6 инъекций.

1 симпатия

Оля, дякую. Те, що ми кололи не рахується?

А скільки пройшло від останнього уколу?

1 симпатия

Приблизно 2 тижні.

Тоді не рахується. Починайте спочатку.

1 симпатия

Можно и я тут спрошу? У меня на улице живет собака, тоже похоже клещ подкожный. Круглые залысины, чешет. Я ее от лишая лечила, не помогло. Последнее, что было - эпримек вколола и бравекто давала. К ветеринару не возила, т.к. собака уличная, вроде бы как не моя, но мне ее жаль, кормлю, иногда подлечиваю. Сейчас ощенилась. Один щенок у нее. Где-то дней 10-14 назад ощенилась.
Можно мне ее тоже ивермектином полечить? И что щенку ставить?