чи можна собакам івермектин

хто знається на собачках підскажіть чи можна проглистогонить івермектином. собачка велика помісь овчарки і самої породистої дворової. якщо да то доза яка.

Мне мой “собачий” вет не рекомендовал этого делать. Говорил, что у собак от этого припората сильно страдает печень. Но я сама не знаю, так ли это

1 лайк

Я роблю уколи івемерктину , як обов’язкові , в осені та на весні . Дозу треба розраховувати по вазі собаки . До речі , цей чарівний укол не тільки почистить від глистів , а і від підкожного кліща , вушного кліща , навіть блох ! Колоти ТІЛЬКИ підшкурно !

9 лайков

Особливо , якщо в печінці лямблії :wink: Після уколу можна підтримати печинку карсилом , або олією расторопші .

7 лайков

Мы тоже его колим так же как и Лада :slight_smile: собаки в нормe, а главное одним уколом решаешь кучу проблем, видимых и не видимых…

4 лайка

я и кошкам раз в год колю…

4 лайка

спасибі велике уколю бо бачу від його зьявився запах . він взагалі песиком не воняв і від печінки є таблетки

@babushka-11, @Mila_koza, @ladusja Девчонки, а колите импортный или украинский? И ещё, Адельке его уже можно колоть, ей 5.09 будет 4 месяца.

1 лайк

единственное, хочу сразу предостеречь - у одной из моих собачек - китайской хохлатой была страшенная аллергия на испанский промектин, у всех остальных - 6 кошек и 5 собак, все было нормально на этот же препарат, А Мася моментально вся распухла, покраснела - вобщем, хорошо что дома был супрастин в уколах

5 лайков

Марина, большое спасибо за предупреждение :blush:

2 лайка

Моим кошкам и собакам от блох не помог.