У кози холодна одна дійка і частина вимені

Коза перший окіт у 2роки 2місяці,зараз четвертий місяць лактації. При трьох разовій дойці надій становив 3,5л. В окоті було двоє козенят, які до 2-х місяців росли під козою. У кози із самого початку(ще до окоту ) одна дійка була десь у 2-2.5рази більша від другої, після окоту так і лишилась. З більшої дійки молока надоювала постійно менше, ніж з малої. Вчора ввечері помітила, що велика дійка і частина вимені холодновата в порівнянні з другою. Зранку вона холодна і частина вимені також, молока з даної долі вимені зовсім мало. Коза виявляє невдоволення коли дою за цю дійку.
Харчування. Коза весь день на випасі (різнотравя, багато різних молодих кущів та дерев) в спеку переводжу всіх у затінок, під дерева. Отримує цілий ячмінь десь 400-500гр. , в вечері в кормушках сіно, яке практично лишається і до ранку. Апетит нормальний,рубець працює.

В молоці не виявила згустків та колір молока не змінився.

1 лайк

Сьогодн1 вимя все тепле (не гаряче) молока зовсім мало із 3.5 л стало 1.5л. Вимя було велике, раніше придойці воно не спадало, було ніби таке мускулисте а тепер маланьке і мякеньке, ніяких гульок не виявила.

Молоко відстоюється окремо із різних дійок-осаду невидно.

Завезла молоко в лабораторію на базарі ,аналіз на мастит -негативний із обох дійок. Там більше ніяких аналізів не роблять, сказали що відсутні реактиви.

Чи доцільно робити аналіз на бакпосів в людській лабораторіїї (думаю що зможу домовитись), якщо мастит не гативно,? Аналіз робити двома способами-результат однаковий.

3 лайка

Делайте бак посев молока. В вашем рационе не описаны витаминно-минеральные добавки. Если они давались, то какие?

1 лайк