У кітної кози на спині жир виділяється

Доброго вечора! У кітної кози на спині жир виділяється, спина аж мокра, на дотик як рідка олія… що то може бути? Хтось зустрічався з таким? На шкірі нічого не знайшла, ні ран, ні запалення…

Какой срок сукозности? Как переносит её? Сколько лет козе?
Не может быть такого, что где-то испачкалась?

Допускаю, що кози держуться ізольовано в дуже теплому приміщенні.
Знаю випадок як кіз тримали без виходу у двір і ще й топили пічку. То кози заанненки були майже лисі без підшерстка. Звичайно тоді можно побачити і пото-жирову смазку.

1 лайк

Коза молода, 2 окота, здорова і сильна, судячи по попередніх окотах, хоча цієї осені були проблеми з травленням.

Допускаю, але не можу уявити собі це можливим. Щоб так вийшло, треба вилити олію козі на спину, або щоб коза лежала в калюжі олійній на спині. Шерсть просочена наскрізь

Приміщення не опалюється, але не холодне, кози гуляють кожен день , крім дощових і дуже вітряних. В гарну погоду виношу годівницю на вулицю і вигулюю весь день.
Зима тепла, це може бути пото- жирова змазка? Але ж літом такого не було. З літа даю вітаміни, salvamix за нормою, за 2,5міс до окоту збільшила на чверть. До окоту лишилось 2 міс

Коли ганяли глистів?

Здрастуйте, місяць тому давала Клозантел, бо через проблеми з травленням була підозра на фасціольоз; сказали, що від інших можна не проганяти

Хто сказав? Аналіз здавали?
В мене більше немає варіантів, окрім глистів. Але ж і срок кітності великий, щоб ще щось давати.
Я люблю давати комбіновані препарати. Щоб одразу знищити всі види. Клозантел від легеневих не працює.
Звичайно, найкращий варіант - здавати аналіз.

Можно ещё попробовать предположить, что нарушился обмен веществ по какой-то причине…

1 лайк

Фасціольоз— це від печінкових і в жовчному — безпричинне здуття живота, порушення апетиту з відмовою від зерна — підозра, що жовчні протоки забиті глистами. Я не лікар, тому дослухаюсь до порад ветеринарів

Які препарати маєте на увазі?

Це небезпечно??!

Наприклад, оксиклозанід 600, клозаверм А

Глисти можуть давати таке ускладнення? Які саме?

Не можу знати, як саме у вас оте зволоження шкіри виглядає, але при глистах може бути волога липка шерсть.
Звісно, найкраще здати аналіз калу.

1 лайк

Жирна може бути? Коли проводиш рукою, то не витреш руку, а тільки з милом відмиєш.

Важко сказати, яке воно. Це я в групі Прядка зустрічала, що від глистів шерсть може бути волога і липка.

Вона точно не липка, а мокрою здається здалеку, поки не торкнешся рукою

Як варіант, запросіть консультацію у Вадима Прядка. Вони платні, але не дуже дорого. Раніше було 150 грн

1 лайк

Весной прошлого года уже было 400 грн.

Та кто его знает… :thinking: Нарушение обмена веществ вообще штука не совсем понятная и непредсказуемая, как по мне. Ещё бы понимать, после чего это у козы началось. Может было что-то такое необычное?

2 лайка

Ничего… не менялось ни в уходе , ни в режиме, если не считать Клозантэл и витамины