Тваринки, рослинки, та все довкола

Вітаю з Днем народження! Бажаю всього найкращого!

1 лайк

Дякую величезне! :blossom:

С открытием домика. И с днём рожденья!

4 лайка

Яка краса! Дякую, дійсно подвійне свято :smiley: .

Вітаю Наташа !:rose::rose::rose: З днем народження і з відкриттям сторіночки :birthday:, хай всі ваші мрії збуваються :hugs:.
Вишиті роботи у вас супер . Я теж люблю все рукодльне , тільки щось часу бракує ,але потрошечку щось ваяю :muscle::wink:

1 лайк

А ось цього красунчика я знайшла у снігу під 9 поверховим будинком пару років тому. Підчепила на рукавичку та півдня шукала куди його приткнути, допоки не дозвонилася у Харківський центр , який спеціалізувався на спасінні кажанів, а вони вже перенаправили мене на спеціаліста з київського інституту. Це руда вечірниця, хлопчик, який зарано прокинувся. Пообіцяли зважити, накормити, напоїти і відправити спати до холодильнику, якщо вага буде в нормі .а як ні - то кормити до весни.
x_f993ad78
x_460f00a0

23 лайка

Дякую за побажання! Час - то мабуть найважливіша складова . Бо він дійсно, як вода чи пісок, просто летить. Усього хочеться спробувати.

2 лайка

Наташа, поздравляю с Днём рождения.
Желаю, чтобы ваше счастье не когда не померкло, чтобы любимые люди были всегда рядом, а вы украшайте их будни цветами и дарите радость.
Читая вашу страничку я увидела много общего у нас с вами. Моя прошлая жизнь была очень схожа с вашей. Я увлекалась вышивкой, цветами, а создание одежды - это моя профессия. И, что самое интересное - мы с вами родились в один день, но в разные годы. Но, должно же быть, что-то разное.
Так, что с Днём рождения нас.
Очень приятно познакомиться.
Заходите в гости, моя страничка Хозяйство " Феникс", ФИЛА " СтреКоза"

2 лайка

Наталю, з Днем народження :tulip::tulip::tulip: Усього доброго, світлого , хай збувається все, що бажається :birthday:

1 лайк

Вітаю з новою хаткою і з Днем народження!
Таке у Вас все гарнюнє, Наталочко: і тваринки, і рослинки Ваші, і роботи чудові. А від соняхів якимось таким затишком і душевністю повіяло…

1 лайк

Так приємно, дякую! Взаємно з Днем Народження! Обов’язково зайду до будиночка :laughing:

1 лайк

Якщо чесно - мені також. Я ті соняхи до останнього тримала. Але не могла не сміятись з отих “30см”. Чи то наш чорнозем перестарався, чи весняного потопу вистачило до осені.

2 лайка

Наталя, вітаю з днем народження! Хай щастить завжди і у всьому!
Все гарне у вас, тато стараїться і всі йому в поміч. Бажаю вам добра!

1 лайк

Дякую величезне! Так , Ви праві, тато молодець - все на ньому, а ми в підмогу :smiley:.

1 лайк

Наталья, поздравляю С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ :rose: :rose: :rose: и с открытием странички. Желаю всего самого наилучшего. Здоровья и исполнения мечты.

1 лайк

Спасибо! Так приятно :blush:.

С Днем Рождения!
Пусть череда счастливых лет

Составит светлых дней букет!

Пусть счастье, словно мотылек,

С цветка порхает на цветок!

Пусть каждый промелькнувший миг

Осветит солнца яркий блик,

А каждый пробежавший час

Пусть станет праздником для Вас!

2 лайка

Благодарю за поздравление! :sunflower::hibiscus::cherry_blossom:

Наташенька, С Днём рождения! Здоровья вам крепкого, любви, счастья, благополучия, мира и тепла вашей семье. :hibiscus::hibiscus::hibiscus: А также с открытием странички.

1 лайк

Спасибо :smiley: :tulip: за поздравления , будем обживать домик :house:.

1 лайк