Тифон - перспективная культура для частного и фермерского подворья

Посіяли ми тифон, як сіяли суданку. Зійшов густо, довго сидів, а в середу був дощ і тепер тифон не впізнати. Буквально за 3 дні добре підріс. Але кози не хочуть їсти, кури потроху їдять. А у вас як?

2 лайка

У нас взошел хорошо, но уже тоже сухо, после обильных дождей наш суглинок превратился в бетон. Теперь опять бы дождика размочить. Хотела немного картоху прополоть, тяпка отскакивает от грудок. Завтра трактором придется.

Да и растюшки бы подтянулись. Своим козам пока не пробовала давать, свинке дала - сожрала)

3 лайка

У нас дуже гарний уже косим і даєм козочкам, свиням, птиці. Листя таке здорове та соковите так хрумає сам би їв. Кози їдять, але якщо з чимось чередувати не кожен день, а свині і птиця їдять на ура.

8 лайков

І ми птиці даємо цілий - поїдають, а свиням ріжемо на січкарні разом з кропивою і іншою травою - там залишків нема. Кози вчаться їсти.

2 лайка

Наросло багато зеленої маси тифону. Гарно відростає після зрізки. Плануємо в понеділок постригти і висушити листя, ну не встигаємо поїсти, а жалко, як пропаде.
Дівчата, хтось сушив тифон? Розумію, що висохне на бумажку, але ж кози зимою листя їдять, то і це похрумають.

1 лайк

Знаю, что из него делают сенаж и силос. Такие сочные листочки, сама бы грызла) Даже сушить жалко.

1 лайк

Так кужи ж зараз силос, жара… Буде сіно. Ну, хоч спробую.

1 лайк

Ну, теоретически - бочка в погребе. Или все равно жарко?

Добрый день всем в теме!
Подскажите, где сейчас можно купить семян? Я бы хотела совсем немного посеять, попробовать. Может быть,кто то из форумчан может продать 1 кг ?
У нас есть немного места ,в низине возле озера, там хорошая влажность, перец,например, очень хорошо растет без полива. Пойдет ему такая земля? Или блоха сьест?
Можно давать это растение в росе или после дождя? Я так понимаю, это ведь не бобовые.
Мне нужно как раз разбавлять люцерку чем то,у нас её много, слишком протеиновый корм, козлам и яркам особенно.

Попробуйте здесь узнать, я именно здесь покупала.

Если не получится, напишите в личку, семена остались еще.

Влага очень нужна тифону. Около навозной кучи вырос почти по колено. Сеяла я много, соток 6-7, где сухо - очень невзрачный и маленький. Но мы полтора месяца без дождя.

Козы, телочка, кролики и свиньи едят его с преогромным удовольствием. У молочного скота прибавляются удои. Разбавлять люцерну - самое то.

Я буду его и дальше сеять. Мне очень - очень понравился.

7 лайков

Инна, а в каком количестве его можно давать?

Оля, точную цифру я не подскажу, на 4 трехмесячных козлика и взрослого козла даю 3 корзины туго набитые, им еще и люцерка с пыреем. Так люцерка постарела, ее не хотят, ждут тифон)

2 лайка

То есть поплам с луговой травой можно спокойно давать? А то у нас тифон пошел в рост, а я боюсь перекормить.

1 лайк

Сьогодні на грядці, де була рання картопля, посіяла тифон, просто врозсип, з руки. Заволочила і дощик покропив. Буде рости на радість всій живності.

5 лайков

Сама собі і відповідаю. Тифону виросло АЖ ДВА !!! росточки. Сьогодні зірвала курям. Нема дощу -нема діла.

2 лайка

Так , Олю , я одного року теж під засуху посіяла , а восені пішли дощі і аж тоді тифон пішов рости .

Дощу нема вже два місяці, ото нічого і не сходить. Навіть кропу нема, а завжди восени аж зелені городи стояли. Добре, що з весни в морозилку наскладала, хоч у пиріжки з сиром є що покласти.

4 лайка

Оля ми посіяли десь на два тижні раніше від вас після картоплі та цибулі, правда поливали постійно, зійшов дуже гарно, потім окремі ділянки в’яли, аж підсихали. А потім пішов дощ і він відріс такий гарний, був повноцінний укос, правда ми більш свиням його даєм. Надіюсь перезимує і буде весною зелень.

2 лайка

Буде весною пожива всім. Ну а у нас зійде весною - буде морока. Правда, є одна грядочка, що можна залишити, пізніше посадити помідорки і перець. Поживемо - побачимо. Он хліб не сходить, а я за тифон переживаю :disappointed_relieved:

4 лайка

Сьогодні брала сіно кізкам і попалися листочки тифону. Як сохли, то такі крихкі були, а зараз - красота. Кози їли з задоволенням.

4 лайка