“Sunny farm” Солнечная ферма

Завжди ми говорили що в нас багата мова а виявляеться не так Неможна підібрати слів для цих істот що прийшли на нашу землю і описати то що вони творят…воно не підлягае ніякі логіці вбити таку красу як були ваші кози за то що вони е понівечити житло бо в них такого немае…Держіться дасть Бог відбудуете дім і знов вас будуть радувати красиві тваринки я вам цього щиро бажаю

28 лайков

Дуже печально. Просто немає слів. Тримайтеся. Хай Божий мир і охорона Його буде над усіма нами. Господи,збережи Україну і всіх нас!

16 лайков

Іра,читаю все де щось попадає про Вас,тішуся,що Ви змогли вибратися.Хай Вам Бог допомагає,здоровя Вам і всій родині,діткам.Життя продовжується.Останні новини просто вбили,не можу спати,все думаю про кіз,овець,мученики вони.Абсолютно не знаходжу логіки в цьому,що сталося.Але і це треба пережити,бо змінити вже неможливо.Бажаю Вам поскоріше відновитися і згадувати все як тільки страшний сон.Тримайтеся.

24 лайка

Нам никогда не понять за что и почему, но Бог им судья. Мне так ещё хочется чтобы все это было не правдой!:sob::sob::sob:
Но все таки, слава Богу что вы! живы и здоровы.
Мне вспомнилось про Иову Многострадального… И очень надеюсь что Господь пошлёт вам ещё больше и лучших животных :pray:
Здоровья вам и главное - надеяться на лучшее!

19 лайков

В селі трошки з‘являється зв‘язок, вже хоч можу поговорити з своїми дівчатами(наймані працівникі з села). Ходять до лишившихся тварин: козел декілька ягняток, трошки курей і кролів.
Вже 2 дні привозили людям гум допомогу, більше місяця люди не бачили хліба.
Але на фермі ще є протитанкові міни, тому чекають саперів.
Ще по нашій теріторії ходять стадами молоді корови і бичкі, поряд «розвалили» ферму приватну.

32 лайка

Маю трошки фото з ферми, розграбували і підпалили:

7 лайков

А це наша техніка, яку не змогли завести, бо було пальне злите:

8 лайков

Центральні ворота, так завітав до нас «руский мир»

Це те чим іноді острілювали(Град)

Тут також прилетіло:

5 лайков

А це наш будинок:

6 лайков

Господи…Іринко… То ніяких слів не вистачить… Воно певно з люті та безсилля ті сарайчики палило… бо йому навіть, як житло для їх родин таке не снилося… не те,що то помешкання для кіз …
Вбогі душонки …

Прийміть найщиріші співчуття :heart::pray:

33 лайка

Завжди із задоволенням любовалась вашими світлинами .
Зараз -лють, шок,злість…
Вам- співчуття , які неможна передати словами ; і радість , що ви зберегли свої життя :revolving_hearts:

31 лайк

Який жах,немає слів. Співчуваю дуже :sleepy:

7 лайков

Жесть. Прийміть співчуття.

5 лайков

Іра а чи вже у вас розмінували на подвір’ї?

4 лайка

Ще чекаємо саперів, вони поки що тільки дорогами зайняті, ми стали в чергу. Розумію що роботи багато.

9 лайков

Помідорки продовжуть рости. Мама дуже журиться що в теплиці багато насіяно, базилік вже зійшов. Але мої дівчата на фермі тягають воду з озера, поливають розсаду. В селі багато хто лишився без насіння, купити поки немає де, то будемо допомагати своєю розсадою, хоч не пропаде.
А мама продовжує милуватися помідорками в Варшаві, правда поки що на вікні :slight_smile:

47 лайков

Мої співчуття ,тримайтесь,все буде добре.

4 лайка

Вже тиждень на нашій вермі живуть корови і бичкі, мої працівники опікаються ними, стадо 12 голів. Нарешті вчора приїхав хазяїн, з сльозами на очах. Дикуваті тваринкі почули його голос і попрямували до нього. Але деякий час тваринки будуть у нас, поки їм добудують дома навіси, ферму там також розбомбили.
Оце так вони блукали у наших сусідів, а потім загнали їх гуртом в овечу загорожу.

79 лайков

А це наше «продовження»… Фото для тих хто не вірить…
Якщо це порушує правила форуму, адміністрація може видалити мій пост.
М‘яких вам хмаринок…





3 лайка

Тільки сльози… Ще злість…

7 лайков