Що робити, в кози холодні вуха і роги, а родити має 31 березня?

Добрий день! Допоможіть будь ласка! Моя коза Мілка ( альпійка)має котитися 31 березня перший раз. А нині 22 березня в 16 годині в неї вже були холодні вуха і роги. Але більше ніяких признаків родів нема. Їсть траву. Вона має родити? Коли це може бути? Я хвилююся ! Читала , що холодні вуха - це признак що має родити. А чому так швидко? До 31 березня ще ого-го скільки треба чекати… Я ніколи роди в кози не приймала. Я тільки бачила як корова родить і то було дуже давно в молодості. Переживаю! Я тут прочитала , що коли місце не відходить , то треба колоти укол… а я його нажаль не маю . Може Господь дасть ,що місце само вийде без укола… Молюся! А якщо ні… то що буду робити? Допоможіть будь ласка! Що мені робити? В мене теж напевно скоро будуть схватки … Жарт! А- у-у-!
изображение|375x500

3 лайка

Бо вона без шапки, а сьогодні зимно :rofl:
У моїх по надцять раз вуха то холодні, то гарячі, ріг взагалі немає. Не переживайте. Роди починаються коли
а) відійшли води
б) почалися потуги
в) коза непоїться і мегече (як до козенят).
Навіть якщо це станеться сьогодні - нічого страшного.
І без уколів теж можна обійтися.

16 лайков

Завтра куплю шапку, щоб було тепліше козі. Зрозуміла. Дякую! Все в Божих руках! Молюся!

2 лайка

Вим’я налилось вже декілька днів тому . Але схваток ще нема. Родити має перший раз.Чекаю!

1 лайк