Семья «Koza Nostra»

Так, нам також сподобалося таке. Мама натрапила на рецепт у інтернеті ще років два тому. Часто робимо.
Дуже подобається з птиці таке. Син у мене не дуже любить м’ясо птиці. А отаке із задоволенням їсть.
От про голову ви класно придумали. Раніше ми з голови робили сальтісон. Це дуже схоже, але без гемору з тим жолудком.

4 лайка

Ми тоже раніше желудок сальдісоном робили, но туда іде туча сала, бо стільки м"яса не наберешся. А потім в інтернеті на ютубі побачили хлопчина з Полтавщини викладав рецепт саме голови так переробляти. Він свиней багато держе, продає різаними і додумався так переробляти для себе голови.

1 лайк

Так, а ще дехто у сальтісон різні хрящі та шкуру добавляв, мені таке фу) Робимо чисто з м’яса. Звичайно, що виварити їх можна, щоб загусло, але не в готовий продукт.

2 лайка

Якщо не люблять шкірку, то можно її після варки заблендерить і отжать( насухо) - буде концентрований домашній желатин без будь-якої шкірочки.

5 лайков

Ну то шкурки з птиці, напевно можна. А от свинячі навряд чи до гомогенності розіб’ються.

2 лайка

Тільки - но натрапила на Ютубі на презентацію ферми “Коза Ностра”…
Якісь людоньки з підмосковіі стирили мою назву хазяйства. І навіть кіз таких самих порід завели.
То вже не тільки унітази крадуть з осель, а навіть придумати свою назву, поворушити мізками не здатні.

13 лайков

Сижу і снідаю гарбузовою кашею.
І знову не те( З тих пір, я забрали бабусю з Ніжина та продали будинок, не куштувала смачної гарбузової каші(
Садила тут вже може сто сортів та гібридів, все не те. Напевно, багато чого залежить і від землі. Навіть купувала тут гарбузи кашові наче тих самих сортів, що у бабусі були. Вирощені на черноземі неподалік. Не то пальто.
Мама сміється, каже - їдь до хрещеної у Ніжин за гарбузом.

Обожнюю гарбузову кашу. Але вже років 20 не їла такої, як варила бабуся.

18 лайков

Прям не знаю что и подумать. :thinking: Для меня гарбузы это арбуз, и как из него кАшу сварить ?
Или гарбуз это тЫква :upside_down_face:

1 лайк

Гарбуз - это тыква, все верно.

6 лайков


Всім привіт! Мене звуть Кльопа і я люблю сидіти у тапочках)
Хочу трішечки підняти вам всім настрій.

40 лайков

Вчора випробувала новий глистогонний препарат Бровафарма Еприн. Ну що, такий же болючий укол, як і інші глистогонні бровафарми. Що вони там використовують у якості розчинника - не знаю, але кожна друга кізонька падала на ноги та у болючому приступі бігала та кричала від болю. Від дектомаксу, взагалі, немає болючого ефекту. Одна проблема - велика каренція по молоку.

6 лайков

Я також його випробувала. Більшість не дуже переймалася, але останню думала що паралезувало- так вона так шию скрутила. Не знаю як глисти, а кліщі днів 10 не чиплялися.

3 лайка

Буквально тиждень тому колола своїм Еприн, ні в кого не було бурної реакції на укол, більшість даже не помітили. Колола підшкірно.

2 лайка

Звичайно, підшкірно і я колола, так, деякі кози зовсім не реагували, але таких в мене було, 3 чи 4 з 30+ голів.
На бровермектин така сама реакція була у деяких.

4 лайка

Цікаво чому так, може від партії залежить. Я колола 12 голів, даже не прив’язувала нікого, поки їли зерно, всих по черзі проколола.

Скоріше за все, партія поки що одна. Думаю, це залежить від больового порога самої тварини.
Ви в область шиї кололи?

Ні, колола нижче лопатки.

1 лайк

Може в цьому діло. Бо я в трикутнику на шиї, ближче до лопатки, там гарно шкіра піднімається.

2 лайка

Більш за все так і є, місце ін’єкції має значення. Он вище Ірина пише, що більшість кіз не переймалися уколом.

2 лайка

Візьму до уваги, дякую.

1 лайк