Радість у дім🤗

Я із селища Срібне, що на Чернігівщині, дуже мальовничий куточок України

9 лайков

Я в один день одела резинки более, чем 20 ти козам, все по сей день живы и здоровы! Думаю, что проблема в другом была. Ну да…первые 2-3 дня таки они постонали, попричитали, но от еды не отказывались, она для них априори святое, не балованные…

9 лайков

Хорошие новости)). А через сколько рога отваливаются?

2 лайка

О, радостно, Черниговских стало больше! С открытием странички! Я живу под Черниговом.

4 лайка

Не біля Срібного часом?)) Дуже добре, що є люди і з Чернігівщини, бо нас чомусь скрізь малувато🙂

2 лайка

У кого как…у одних через 2 недели, у других через месяц, еще некоторым одевали повторно, бо перетерли и поснимали резинки

2 лайка

Це вона ще від стресу не оговталася. Або я її погано знаю, бо в цілому, здається, мені всі на голову лізуть при нагоді і їдять як пилососи :rofl:

І вам дякую! :sparkling_heart: Уртіка в надійних руках :slightly_smiling_face:

Звичайно - рогата коза - це небезпека для здоров’я та життя інших кіз. Але не буду стверджувати, що обезрожування безпечне. Будь-яке. Найстрашніші наслідки - менінгіт та правець. Хоч і дуже рідко, але трапляється.

4 лайка

Олеся, вітаю тебе. Гарні кізки. Дуже гарно пишеш, чекаємо нових оповідей.

5 лайков

Я уже писала у меня большая часть козы с рогами сначала боялась были небольшие проблемы потом вычитала и обмотала рога эластичными бинтами только хорошо закрепляла цветными лентами и мои козы ходили приблизительно по месяцу какцарицы в коронах после уже не обмотаны и не бодаются

3 лайка

Це, мабуть, дуже потішне видовище, коли вони ходять як цариці :slightly_smiling_face: треба спробувати

3 лайка

я побачила на ютубі .Просто кримчанка. Дай думаю спробую і мені спрдобалось я нікого не обезрожую. ще перших козочок як купляла заанок мені продали не дорого із за ріг а коли у хазяйки спитала за резинки щоб обезрожить то вона пробувала казала що не витримала крику і биття головами об стіну попробуйте я думаю поможе. Агарно як особливо з кольоровим бантиком

2 лайка

Сребнянский район? Если так, то мы соседи!

2 лайка

Арина, а з якого саме району?)

1 лайк

Срибнянський район возле нас близко

1 лайк

Так Ви з Чернігівської області? Бо ми межуємо з Сумською областю та Київ недалеко.

1 лайк

Что то я не так поняла :upside_down_face:

1 лайк

Я недавно на форумі, ще погано орієнтуюсь, можна ж подивитись у вас на сторінці🙂

1 лайк

Все так, у вас зазначено теж Срібнянський район. Так ви з нашого району чи я щось не те подивилась?Якщо так, це дуже класно!:slightly_smiling_face:

1 лайк

Что то мы запутались… С. Берёзовка-наш дом! До Сребного 7км. Если мы говорим об одном и том же Сребном!?

1 лайк

Так! То ви з Талалаївського району, а Березівка зовсім поруч від нас, межуєте з нашими Олексинцями! Це чудово! Я вже встигла подивитись, що у вас ламанчі дуже красиві! Будемо товаришувати! Якщо щось потрібно завжди звертайтеся!

3 лайка