Продам посадковий матеріал квітів із власного господарства (весна 2019)

Ні, не плодоносить, вона декоративна ліана тільки цвіте жовтими квітами . Фото з нету для наглядностіimage

Ще питаннячко:чи є у Вас кампсиси?

Кампсис маю великий кущ, завтра подивлюсь чи можна віднього частинку відкопати

Добре, чекатиму дозавтра

1 лайк

Можу запропонувати кілька саджанців сумаху, декоративного деревця, фото також з нету image

3 лайка

Яна, подивилась сьогодні на свій кущ - великі та грубі стебла, не зможу відкопати

Якщо бажаєш, то можу нарізати пагінців для укорінення

Значить давайте мені троянду, жимолость за 50 і наріжте різців в мене є укорінювач, дуже швидко пускають всі рослини коріння

1 лайк

Яна, чекаю координати для відправлення посилки в повідомлення

Дівчатка, укрпоштою планую відправлення на середу, а НП десь на наступні вихідні планую а місто вибратись. Тож вибирайте, визначайтесь… і пищіть

1 лайк

Зоєнько, мені Укрпоштою. І грошовий вирок будьласка))

Троянди, печеночниця, підсніжники - закінчились

Сьогодні відправила частину посилок укрпоштою, номер накладної в повідомленні

Багатьом відсилала кущики в яких багато рослин, їх потрібно поділити і порозсаджувати окремо.

4 лайка

Скажіть будь ласка, , саджанці сумаха в яку ціну?

Садженці сумаху, на жаль, уже закінчились . Їх було тільки декілька. :disappointed:
Будем чекати що ще наростуть. :blush:

Можу запропонувати також цибулинки нарцисів по 10-15грн. за цибулинку. Лишніх фото скидати не буду. Фото нарцисів можна подивитись у старій темі

або тут Не уявляю свого життя без квітів - #7 от пользователя zoia1

2 лайка

Зоя, спасибо, за посылочку. Всё доехало хорошо и уже растёт. Особое спасибо за подарочки.
А нарцисы после цветения будут в продаже?

1 лайк

Галочка, нехай рослинки гарно приживуться і тішать вашу родину квітами щороку!

Так, звичайно, будуть.
Тільки визначтесь, які вам подобаються, щоб я могла їх позначити поки будуть цвісти і викопати пізніше. А то кушиків різних у мене багато ростуть один від одного поблизу, тому можу помилитись випадково :wink:

1 лайк

Мне надо дождаться, когда зацветут мои, потом буду сравнивать и определяться: Какие хочу. :wink:

1 лайк

Я помітила, що в цьому році мої нарциси цвітуть дуже скупо, по 1-2 квітці на кущику, минулі роки були справжні великі кущі-букети. Можливо вирішили цього року перепочити.

1 лайк

Уже цветут? :fearful:

Так, три сорта самих ранніх уже цвітуть.:blush: На інших уже великі бутони , думаю, що за тиждень і вони заквітнуть

3 лайка

Эта тема была автоматически закрыта через 20 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.