EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Продам два нубійських козлики 87.5 % Великополовецьке Київської Сквирського

англо-нубийская
украина

(Вера) #41

Спасибі Іра,гарні дійсно.Якби було все рівно хто купить,то вже б і пішли,тільки в багатьох нема молока,а я першим пунктом питаю,чим будете годувати,бо не хочу,щоб загубили і на мене вішали вину.Прийде час,куплять,сьогодні субота,весь день йдуть переговори.:joy:

(Валерий Державский) #42

Да-да, все стандартно-вот пусть три недельки у вас под мамой побудет, а потом же можно уже кашками…

(Анатолий) #43

Классные козлики. Я сам потихоньку начинаю смотреть на нубов. Только зимой даже при большом желании не могу купить,из за отсутствия молока. В этом году(закон подлости) самый первый окот аж в марте

(Вера) #44

В мене є 50% кізочки річні.дві мінімум мушу продати.не маю поки що ким парувати.діти тої самої мами.від якої ті рябенькі.подумайте.можемо сторгуватися.менше плямисті.більш спокійний окрас.а гени ті ж.:heart:

(Анатолий) #45

Напишу в вайбер(16символов)

(Вера) #46

Козлики ростуть і чекають добрі ручки,Такі спокійні,спокійніші від усіх 10 козенят.Видно таки нубійське молоко набагато ситніше,вони ніколи не біжать назустріч,а лежать біля мами до останнього,аж поки не підійдеш їх погладити,отут вони вже вся увага.Тріскають гарно сіно,солому,конюшинку,гарно трощать зерно із сухим жомом і вальяжно бігають по двору.Дуже висока самооцінка в них,особливо у коричневого,вже появляються плями по шубці.Вже виживуть на біду і без мами :smiley:з допомогою молока і ЗЦМ.Гарно розвинуті,високі,00 в порядку /провіряю регулярно/Так що нові мамки не баріться 12019%20%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%2010%20%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B2 :heart: