Продам два нубійських козлики 87.5 % Великополовецьке Київської Сквирського

Спасибі Іра,гарні дійсно.Якби було все рівно хто купить,то вже б і пішли,тільки в багатьох нема молока,а я першим пунктом питаю,чим будете годувати,бо не хочу,щоб загубили і на мене вішали вину.Прийде час,куплять,сьогодні субота,весь день йдуть переговори.:joy:

8 лайков

Да-да, все стандартно-вот пусть три недельки у вас под мамой побудет, а потом же можно уже кашками…

2 лайка

Классные козлики. Я сам потихоньку начинаю смотреть на нубов. Только зимой даже при большом желании не могу купить,из за отсутствия молока. В этом году(закон подлости) самый первый окот аж в марте

2 лайка

В мене є 50% кізочки річні.дві мінімум мушу продати.не маю поки що ким парувати.діти тої самої мами.від якої ті рябенькі.подумайте.можемо сторгуватися.менше плямисті.більш спокійний окрас.а гени ті ж.:heart:

2 лайка

Напишу в вайбер(16символов)

1 лайк

Козлики ростуть і чекають добрі ручки,Такі спокійні,спокійніші від усіх 10 козенят.Видно таки нубійське молоко набагато ситніше,вони ніколи не біжать назустріч,а лежать біля мами до останнього,аж поки не підійдеш їх погладити,отут вони вже вся увага.Тріскають гарно сіно,солому,конюшинку,гарно трощать зерно із сухим жомом і вальяжно бігають по двору.Дуже висока самооцінка в них,особливо у коричневого,вже появляються плями по шубці.Вже виживуть на біду і без мами :smiley:з допомогою молока і ЗЦМ.Гарно розвинуті,високі,00 в порядку /провіряю регулярно/Так що нові мамки не баріться 12019%20%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%2010%20%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B2 :heart:

11 лайков

Коричневий козлик зарезервований до неділі.Вчора був бум,в один день всі захотіли його,пів дня відписувалась,бо люди вже його приговорили,до неділі чекаю.Пропоную розово-білого ,він також гарнющий і дуже спокійний,в сексуальному плані і кота самого більшого парує :smiley:

13 лайков

Ей, люди! Купуйте швидше козлика! Ато розведуться у нас під Києвом котокози!
Красень! З таким відсотком нубійської крові може будь-яке стадо покращити!

7 лайков

Гарні хлоп’ята, дай Бог знайдете покупців , я шукаю але за іншу ціну. Хоча Ваші шикарні.

1 лайк

Спасибі,козенята цей рік дійсно шикарні йдуть,козел їх так гарно розмальовує.В кінці місяця чотири кози буде котитися,одна з них 50% від Наташі “Козий двор”,думаю 75 козлик буде і кілька 50%.Так що слідкуйте сторгуємось.Є ще один 50% гарний,за одним приїдуть з Луцька,може комусь би могла підсобити.:heart::smile:

3 лайка

Бедный кот, в таком козлоколлективе вскоре научится хвост поджимать…иначе будут

[quote=“Nadesni, post:48, topic:26397, full:true”]
у нас під Києвом котокози!
[/quote] :wink:

1 лайк

хоч не в тему,але кіт здоровань і його чомусь і собака парує,і померша спанієлька дівчинка парувала і він ніколи не проти.Так що все може бути.Тим більше весна на порозі.:dazedgoat::goatlove::hahaha:

2 лайка

Козлики в продажі.Зарікалася ще той рік,що без завдатку ніколи більше не чекатиму.Але знову попалася.Добре що довго не тягнули.Думаю,що без божої допомоги не залишуся,бо я завжди поступаю чесно.І навіть не серджуся

24 лайка

Вера, скажите , сколько молока дает мама козликов

Минулого року після трьох місяців.коли продали козлика від неї.давала три.потім з липня два з половиною.доїлась довго.я не роздоювала її спеціально.їй був рік коли окотилась.в мене молока було вдосталь.доїла окремо тільки у вихідні.коли приїжджала дочка з внуком.бо вони пили і готовили кашу з її молока.бо жирне.добре.абсолютно без якогось присмаку.цей рік тільки спочатку доїла після двох козликів чотирьохкілограмових грамів по 800 на другому третьому тижні.потім бачу хлопці справляються.то я не дою.тільки козенятами другими по два рази в день піддоюю.але там козлики спокійні як удави.ніколи другого вим’я навіть не понюхали.не то що ескадрон з решти козенят може пробігтися пограти як на піаніно чужими сосками.авось пройде.А ці двоє їх рахують смердами.

10 лайков

Козликам сьогодні два місяці.Скільки на них бажаючих.більше на коричневого і все кінчається на фразі:Я ТАК ЙОГО ХОЧУ,і все щось у когось стається непередбачене.ЯКЩО ВІН МАЄ БУТИ МІЙ,ТО БУДЕ.Ніби заговорили на цю фразу.З завтрішнього дня ціна на 200 гр більша,сьогодні хто хоче поторгуватися,але без фрази(дивіться вище).Козлики гарні підняти не можу,а я не квола.Є багато хороших людей,з якими я познайомилася по вайберу через козенят.А є такі,які тільки перепитують і вигідно би купили десяток,пачку,тільки щоб дешевше.А як їх захарчують пізніше.А є дуже благородні люди.В другій об’яві опишу,якої стосується цей випадок.

16 лайков

Вони так вирізняються від нижчої касти,що лишній раз не вийдуть,як заляжуть біля мами і як діти сплять,коли інші чи треба чи ні,ще запихаються.Я думаю все ж таки жирність і плотність молока важлива,а воно в неї таке.

Добавила їм трошечки сонечка і травички :hahaha:,хай скоріше ростуть.Мамки,Ви де подівалися.:smiley::heartbeat:

26 лайков

Козлики продаються.

Верочка,у вас як на добрій клумбі - всі кольоори і відтінки!Приходиш як в магазин і вибираєш!
Хай дітки скоріше знайдуть собі нові домівки!

6 лайков

Cпасибі Ірочка,вони як циганський табір різнокольоровий,як розбіглися зранку і понаходили собі місця в кролячих клітках,порозлягаються і не хочуть у сарай заходити,бо сонечко їх зваблює.

7 лайков