Про вулик

Іро, а коли ми побачимо твоїх пітомців!!! Фото в студію!!!

2 лайка

У мене недавно запитували чи є у Іри висловухі котенята. Я відповіла, що вже ні, бо Бетті у зв"язку з поважним віком відійшла у вічність.

3 лайка

Є. У мене найбільш бюджетний варіант: У Немарты 🐝 - #143 от пользователя Hemapta

РS: Сейчас только заметила свою опечатку, не “в котом сплю”, а “в котором сплю”.

1 лайк

Будете в Чернівцях Вінницкої область - заходьте, спробуєте.

4 лайка

Нам так далеко, але якби випала можливість, то з великим задоволенням

3 лайка

Доброго всім дня і гарного настрою!
Вітаю дорогих гостей моєї сторінки.
Вчора я створила цю сторінку і поділилася з вами своєю мрією. Дуже вдячна всім за гостинну зустріч і підтримку. Це дуже приємно! Дякую!!
Сьогодні хочу розповісти вам про одного маленького члена нашої родини


Знайомтеся - це Чіп, шиншила з чудовим окрасом: чорний на сріблі. Він приїхав до нас з Дніпра ( тоді ще був Дніпропетровськ) автобусом з моїм зятем, як справжній пасажир, чемно перенісши дорогу в кількасот кілометрів. І потрапив до нас, як то кажуть, не від солодкого життя. Його придбала в зоомагазині одна родина, для своєї маленької доньки. Але шиншила - це не котик і не песик - це гризун, він не буде бігати за вами по квартирі та виконувати команди (навпаки, при нагоді може втекти і заховатися до якого-небуть затишного місця: чи то за шкаф, чи під ліжко і за цим треба пильнувати, бо може пошкодити і речі, і дроти від техніки і т.д.), хоча теж полюбляє, щоб його почесали за вушком)).

Чомусь вона незлюбила Чіпа і часто його била, один раз так вдарила, що батьки думали, що він неживий і коли цього, слава Богу, не сталося то попросили мою сестру взяти його до себе (вона, на той час, мешкала в Дніпрі). згодом сестра переїжджала з міста і я дізналася, що шукають для Чіпа господарів. Я запропонувала забрати Чіпа до себе і він примандрував до нашого будинку, і ось уже декілька років проживає в нас. Шиншили живуть близько 20 років, тому, сподіваюся, Чіп буде радувати нас ще довгий час.

це мініквартира Чіпа в нашому домі
Будьте знайомі))

22 лайка

Знайомі мордочки😉 скажу ще, хоч Чіп і гризун, але телевізор дивитися дуже полюбляє😊

3 лайка

Чіпові дуже пощастило, після тієї дівчинки Христини, він дуже гарно поживає :relaxed:

1 лайк

Яка чудова, багаторівнева квартира для тваринки! А Ваші дітки ростимуть і привчатимуться з малечку до відповідальності за тих, кого приручили

2 лайка

Так! Іро, а де вся інша живність?)

1 лайк

Доброго ранку:sun_with_face::sun_with_face::sun_with_face::sun_with_face::sun_with_face:

1 лайк

Доброго ))
У нас ранок сьогодні такий


Сніг розтав, на вулиці страшна грязь, за городом (метрів 100)- яр березовий так огорнув туман, що майже невидно.
Отака зима )

9 лайков

У нас таке саме, бо ми живемо через 10 хат☺️. Наче таке страшне у дворі, коли грязько, у нас коти не хочуть і з підвалу (кочегарки) вилазити

1 лайк

А ваша Кузя у хату проситься?)

1 лайк

Будемо надіятися, що на Новий Рік випаде сніг! Хочеться снігу, морозу, мандарин!

1 лайк

Дуже хочеться, особливо мандарин))

1 лайк

Іро, зайди на сторіночку до Олі “Кози над Тікичем”, тобі сподобається, там і актинідія, яку ти хочеш, кизил і маса всього цікавого!

2 лайка

Давид ( це мій син, йому зараз 3 роки) іноді запускає до будинку, то вона вже й сама біжить в дім, по-під ногами і запрошувать не треба :grin:

4 лайка

Фото Кузі в студію!

1 лайк

Давида спати вложу і тоді вже

3 лайка