EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Предлагаю обсудить АВТОКЛАВ БЫТОВОЙ и поделиться рецептами

(Екатерина) #21

Бывает, но не чаще чем обычные…

(Нина) #23

Дівчата, все так гарно ви описуєте, що і я захотіла автоклав. Я з дня на день відкладаю зробити салат з квасолі. Дуже він добрий, його я використовую в борщ, а діти -студенти любили і так поїсти. Але біля нього треба цілий день стояти, варю у великій мисці, слідкую, щоб не пригоріло. Використовую квасолю, цибулю, моркву, перець, томатний сік.
Може ,в кого є рецепт квасолі для автоклаву, поділіться, будь ласка.

(Антон) #24

Просьба рецепты размещать отдельными темами, в разделе Поваренок.

(Лариса) #25

Минулого (2016) року вперше стикнулися з необхідністю одномоментно обробити і пмістити на зберігання гшусятину (4 тушки) і качатину (8).
На холодильник надії було мало, три ящики морозильної камери холодильника вже були запхані під зав’язку…

Прийняли рішення зробити тушонку. Сказано - зроблено, але зроблено було шляхом стерилізації 0,5л банок з мясом у кастрюлі з водою протягом 6 годин. при цьому довелося до півночі не спати, спостерігати, чи не викіпіло, чи не
залило водою, чи не звалилися ришки, тягати гарячі банки з жирними патьоками з паруючої кастрюлі, швидко орудувати ключем для консервації…

Сил та нервіва це коштувало немало, і хоч тушонка була смачна, їсти її було лячно…
Я за першим фахом епідеміолог, про ботулізм знаю не з переказів…

Тому в цьому році купили автоклав (я ж вже писала, що тушонка була смачна :slight_smile:)
Мало тго, що це безпечно, це ще й набагато комфортніше в приготуванні - розібрав тушки, нарізав мяса, посолив - заправив, закатав в холодні банки, загрузив в машинерію, нагнав температуру-тиск, витримав експозицію і… пішов спати.
На другий день відкрив, вийняв, споліснув НЕЖИРНІ! банки - красотище!

(Зоя) #26

Лариса, автоклав якоі моделі придбали? Я також все придивляюсь до них і ніяк неможу визначитись…так щоб зручний у використанні і щоб гаманець його витримав…:thinking:

(Лариса) #27

Ми надивились ось цих відео на ютубі:

Взяли найбільший - на 10 літрових банок. Мені дуже подобається

(Марія) #28

Дайте пожалуста ссылоку где брали автоклав.

(Лариса) #29

На торговой площадке Zakupka.com - ЧП Кадигроб из Харькова

Мы свой брали в магазине КУТ, производительТроян, для семьи 4-х человек - в самый раз на 24 0,5 баночку Троян-24, по-моему так называется, но брали пару лет назад, может что поменялось.