Помощь военно служащему ВСУ 🇺🇦

Всем привет. Давно ничего не писала, честно ничего радостного написать нечего. Оккупация.

Дорогие мои, вынуждена обратиться к Вам за помощью. Дети с внуками с третьей попытки выехали на подконтрольную территорию. Старший пошёл в военкомат, и на сегодня уже проходит учения в ВСУ, через две недели будет распределение по воинским частям.
К сожалению аммуницию нужно покупать самостоятельно + аптечку собрать по возможности самим. Наша семья сама не потянет, невестка с внуками и младшим сыном сейчас в Запорожье на съёмном жилье.
Сейчас всем финансово очень тяжело, но у кого есть возможность финансово помочь, мы будем благодарны .
И очень извиняюсь за такую просьбу о помощи.
Я незнаю можно ли кидать номер карты открыто? Прошу у админов совета.
Всем заранее спасибо. Берегите себя.

9 лайков

киньте номер мне в личку

3 лайка

Марина, дякую Вам велике. Обіймаю міцно.

4 лайка

Викласти номер картки можна, але подалі потрібно бути дуже обережним, не давати нікому ніяких даних про неї, маю на увазі три цифри на звороті ( CVV) nа пін код.
Якщо вирішите не надавати номер картки, то мені в приват також напишіть номер, хоч трішки, да допоможу.

3 лайка

Так , держава наша не справляється … треба хлопцям допомогати вдіватися , утеплюватися … Справа зараз у нас спільна , тому ми всі й допомогаємо один одному . Танюша , напиши і мені номер карти . Все буде добре і ти також скоро будеш вдома ! :ukraine:

5 лайков

Дівчата дякую за підтримку і допомогу. Нехай Бог береже нас всих і Україну. Ангел охоронець нехай оберігає нашіх воїнів. Дуже душа болить за сина, та всіх хлопців і дівчат ЗСУ. :pray::pray::pray:
Бердянськ- це Україна. :ukraine::ukraine::ukraine:

8 лайков

Да,Танюш,ми теж зятю амуніцию купляли самостійно,він з квітня в ТРО на Запорізькому напрямку, як виїхали з Меліка,а 6го ще дочка з дітьми з Польші повернулася до нього. Напиши мені в вайбері,а краше в телеграммі поскидаю тобі волонтерскі контакти нашого краю для дочки.

5 лайков

Доброго дня, скиньте мені у приват номер картки.

3 лайка

Алена, дякую. Написала тобі в тг. Син сьогодні дзвонив, каже що теж на Зп напрямок відправлятимуть після навчання, навчання до 24.12.

3 лайка

Напишіть і мені у приват карту

1 лайк

Таня, і мені напиши номер картки

1 лайк

Дівчата ще раз Дякую. Вибачте мене ще раз за моє звернення з допомогою, бо я розумію як всим зараз важко.
Але звернутися через соцмережі чи місцеві групи я не можу, бо я мати ЗСУшника і я залишилась в окупації, а що може бути страшніше за русню? ," свої" .
Тому ще раз низький уклін Вам за допомогу. Слава Україні! Слава ЗСУ!
Бережіть себе.

8 лайков

Мені скинь номер карти і хто отримувач щоб буть спокойній що тому відправила гроші.

1 лайк

Получилось Танюша.

1 лайк

Катю

вс, 11 дек. 2022 г., 19:02 Katja через Козовод Форум <notifications@kozovod.discoursemail.com>:

Номер карти, будь ласка, у приват.

1 лайк

Сніжана дякую велике за допомогу. На форум зайти не можу з ранку, інтернет ,поклали, ці падлюки. Грузить тільки почту і телеграм.5168757421651474
Носікова Тетяна Григорівна

вс, 11 дек. 2022 г., 22:04 snezka через Козовод Форум <notifications@kozovod.discoursemail.com>:

1 лайк

О,так,так,так,після дикіх танців з фаершоу на честь днюхи одного жирного колобка,багато мисливців дуже втомилися і інтернет став дуже поганенький

3 лайка

Дівчата нарешті інтернет більш менш запрацював. Величезне Вам дякую від нашої родини. Низький уклін Вам. Самотужки ми не впораємося.
Сьогодні син вислав список, що необхідно придбати. Я незнаю як реагувати.

Так це правда. Мало їм падлюкам, але хай бояться нашіх воїнів. Це тільки початок на нашому напрямку.

Нехай Бог помагає нашім ЗСУ!:pray::pray::pray:

1 лайк