Підморожені овочі та фрукти в годівлі

З’явилося у мене питання,шукала в темах нічого подібного не знайшла.От і вирішила зробити таку тему.Можливо питання очевидне ,та все ж на мою думку підлягає обговоренню.Історія така-овочі для кіз я зберігала в гаражі:гарбузи,буряк,капусту.До січня все було добре,а нещодавно я зрозуміла що вони підмерзли,не те,щоб зовсім мерзлі,але “прихватилися”.Козам дала-їдять нормально,але чи можна давати???Чи не шкодить це їх здоров’ю ?

1 лайк

Я давала примороженую картошку. Картофель отошла, и я отдала козочкам. Все нормально было.

1 лайк

Я в минулому році створювала подібну тему.
Я теж не знала що робити з примерзлими овочами.

2 лайка

Я думаю що вони підмерзли і втратили поживні речовини ,а якщо їх ще зварити то це буде взагалі безкорисна їжа

Мы когда выгуливали козлов в саду они находили мороженные яблоки и с удовольствием их съедали,. Я когда увидела стала им откапывать все что нашли съели на ура. Друг друга отгоняли . Если не начало гнить после оттаивания то можно думаю давать. Я не успела убрать плохенькую капусту на огороде. Срезаю качан несу в дом он оттаивает резу и в смеси даю все съедают с удовольствием

2 лайка

мої ще калину з дерева замержшу їдять.Їм подобається-надіюсь на користь від цього

1 лайк

Такие овощи, как столовый буряк и кормовая свекла тоже немного прихватилась, когда было -20 (так и лежат в тубах, думаю, что лучше и не оттаивать им резко, пропадут). Если не хватило оттаившей, заранее принесённой для обеда, то подмёрзшые тру на крупную тёрку, перемешиваю с зерносмесью, отрубями и на “стол” козобарышням и козлам

4 лайка

А я спочатку терла і буряк і гарбуз,а потім зрозуміла що вони і різаний буряк залюбки гризуть ,а гарбуз цілий ложу -до вечора немає)А мені ще краще ,менше роботи

3 лайка

Резаный лучше, тоже режим, но мёрзлый буряк резать не очень быстро получается ))), быстрее на тёрку.

3 лайка

Я семена удаляю из тыквы.

1 лайк

А для чого ?)Вони чимось шкодять?

У меня пару раз поддувало козу.

1 лайк