Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Да,самое тяжелое-это когда ждешь долго,бегаешь каждую ночь.У нас тоже вот-вот должны, ждём…

3 лайка

Дівчата, дякую всім за підтримку. Але нерви здають. Як то кажуть “Ни стой, ни работай”.

2 лайка

У нас є сюрприз _копія татка Буцефала - малий Буня.Насправді геть не малий, ось пізніше зважу. Ще 20 хв на першу пішла до неї,вона стояла собі, Згадала,десь дівчата писали,що кози вночі не котяться,думаю,піду годин в 4.30. Прокинулась в 2.50,пішла, а він 1стоїть біля неї ,майже сухий.Пошукала другого - нема,знайшла послід. Так посеред ночі і знайшовся наш цапик.

18 лайков

Вітаю! Я ж казала - лягайте спать, Белізка сама справиться! На молочко, на сир, на достаток! Всім здоров"я!

1 лайк

Я “пасу студента” на віддаленому навчанні. Це жесть! :sob: :sob: :sob:

4 лайка

Дякую,Оля,за побажання.Після нашої розмови я розслабилась і думала піти годин в 5. Але прокинулась раніше, ніби підняло мене , а там уже й сюрприз.

1 лайк

Оля, а довно його тобі ще пасти? Це до 9 числа?

Ага, до кінця “дауну”, думаю, що до 1 травня

2 лайка

Ох цей даун…

1 лайк

Вітаю з Альошкою! Ну і з теплим Олексою заодно. :blush:

2 лайка

Дякую, Люда. Моя сусідка з Києва теж так поздоровляла. Мабуть, так і буде. :joy:

1 лайк

Всі окоти забирла козенят мокрими і випоювала з соски. А це я прийшла вже на сухе дитинча, він ,мабуть,і ссав її.Сьогодні в мене не душа не витримала того материнського плачу за дитиною.Вирішили з чоловіком повернути його до матері. Що вже буде?

2 лайка

Нічого не буде. Через тиждень два почнете відсаджувати і пускати на годівлюу вашій присутності, щоб і вас в сім’ю прийняли. А в два місяці коза сама лупитиме козенят і їх відганятиме. Головне, що плачу не буде. В наших материнський інстинкт сильний, тому не забираємо, бо нерви не витримують, та і простіше так.

4 лайка

Мои плакали по пару дней…но так как окоты 5 штук за 2 недели, то за компанию возмущались все вместе). Но мои 4 козы детей облизывали и может даже кормили. А одна кормила точно одного, потому как сутки малыш был с нею. А потом замолчали… и только голосят, когда зерно просят…а мы целый день на работе) в соседи пусть слушают)

2 лайка

Тільки що пішла здоїла все ніби нормально, то тепер думаю, чи він сосав дійку ,чи ні.Друга тепер морока.

Вам точно роботи мало. Якщо козеня під мамкою, то голодне не буде, тим більше, такий козельчик. А ваша забота 3 рази помить, дать добреників і видоїть те, що вам осталося. Ну якщо вже геть нема що робить, то дійте 4 рази. Я сьогодні в гуморі. :joy:

11 лайков

Дякую, за гумор! Рада за тебе. Попало мені від чоловіка,що трясусь,бігаю біля них.Якщо схоче їсти - наїсться. Буду дивиться,чи годує вона його,чи ні.

3 лайка

Пішла подивилася,бо душа не на місці. А він встав і зразу до дійки, смокче,ще й вим’я підкидає.А з соски не хотів пить ,хоч караул кричи.Зуби зціплює,не можна челюсті відкрить.А зубенята такі гострі,ніби й не пам’ятаю ,щоб у козенят такі були, От у поросяток-да. Ну нічого ,буду освоювати держання козенят під мамками.

10 лайков

Уверена что вам понравится метод естественного вскармливания под мамой
Так намного проще для хозяев и козлята прекрасно развиваются.

3 лайка

Аня, мені вже сподобалось! Скільки часу тратила. Мені давно Оля (Кози над Тікичем) говорила, так я по-своєму. А тепер тільки так.

2 лайка