Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Нина посоветую вам когда видите что малыш сосет маму тоже немножко участвовать в процессе,масажик вымени, или имитация доения ,или если молочка много то и одновременное доение с малышем на пару,тогда козочка не станет зажимать вам молочко после отлучения от нее козлят.

1 лайк

Правильно Аня каже. Козлик один, циці дві, треба ділитися.

3 лайка

[quote=“Chernomorka1, post:1284, topic:10220”]
доение с малышем на пару
Аня, вона не зажимає.3 рази дою,все віддає .Сьогодні вранці пішла доїти, то одна дійка майже пуста. Словом,освоюємо цей метод.

[quote=“Jkmuf, post:1285, topic:10220”]
Правильно Аня каже. Козлик один, циці дві, треба ділитися

Оля, тобі окреме дякую, як на світ народилася. Але ,мабуть, одним "дякую"мені не обійтися. :rofl

3 лайка

І що ж таке мені на могрич замовить? Хіба що 20 грам горілки! Для запаху, а дурі у мене своєї вистачить. :joy:

3 лайка

[quote=“Jkmuf, post:1287, topic:10220”]
що ж таке мені на могрич замовить?
Думай, думай. Я готова платить за таке полегшення. :rofl:

1 лайк

Тільки що заїжджала до мене Женічка, подивилася,який хлопчик народився. Попили кави,а потім звернули увагу,що Даринка якась підозріла. Прийшла з магазину, а вона говорить, не кричить, а ніби розмовляє,думаю, що це початок. Треба йти варить цибулиння і ждать. :goat:

9 лайков

Легкого окоту! Щоб до вечора справились.
Чекаємо хороших новин.

1 лайк

Та до вечора може і не буде. Щось вони мене до ночі привчають… От і вір примічкам,що треба запустить в четвер вранці. Ну і що - окіт вночі. :joy:

2 лайка

Ну, що ж, у нас - одна дівчинка. Жду , коли відійде послід.

18 лайков

Ура! Вітаю! Таки четвер працює, ще ж не ніч!

2 лайка

Дякую, Оля. Може в кого і працює,але тільки не в нас.

1 лайк

Та то ви годинник неправильно перевели :rofl:. Де ще та ніч!
Якби тільки все добре, то можна і вночі козенят ловить.

4 лайка

Дівчата, хто є на форумі, більше 4 год пройшло після окоту. А ПОСЛІД НЕ ВІДІЙШОВ. я ПОЧИНАЮ ПАНІКУВАТЬ. пОМОЖІТЬ ПОРАДОЮ.

Ніна, послід відійшов? Можна було щось підвязати до нього або викрутити.

1 лайк

Дякую, всім, все вже позаду. Послід відійшов.

10 лайков


26 лайков

Це Блізкин козлик? Гарнюній!

1 лайк

Да, Оля, це наш Альошка. ТАКИЙ непосида, бігає, стрибає. Вже їсть сіно, пробує зерно.

3 лайка

ДЯКУЮ, Женя, за допомогу.

тиждень тому приїхали нові господарі за Даринкою і Умочкою. Того року вони теж в мене кізку купили, так що поїхали до сестрички. Хай радують нових господарів смачненьким молоком.

9 лайков