Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Козлёнок после дождика:wink::blush::kissing_heart:

10 лайков

Леночка, велике спасибі тобі за 3-х місячний фотозвіт . Більше напишу завтра- йду внучку спать вкладати.

2 лайка

Ниночка всегда пожалуйста:kissing_heart:Я ведь точно знаю,как Вы с нетерпением ждете новостей о мальчугане.Я сама очень любопытная…И мне очень приятно Вам доставить маленькую радость.Козленок и в правду растет красавчиком.Мало времени летом,писать нет времени совсем,а вот фоточки показать на много приятней:kissing_heart::wink:

1 лайк

Добрий день, Леночка! Учора зраділа , як мала дитина, коли отримала твоє повідомлення. У підсвідомості , то я, звичайно, здогадувалась , що ти у 3міс. до нас теж обізвишся. Лена, сижу і філософствую, який світ тісний. Жили собі зовсім далекі і незнайомі дві людини, і тільки завдяки нашому теплому форуму (це я його так називаю) стають близькими і рідними.
Амур- красень. Чоловік зразу визначив, що кормлять і доглядають добре . Привіт батькам. Хай все буде добре.
А у нас жара. Дощі перепадали,але мало.Все померзло, з ягід тільки є малина. Беліз дою 4 рази . Веду скрупульозний облік надоїв. Вчора все підрахувала , то за 3 міс. дала346,2 л. На піку було 4,5л, зараз -4, 25. Та я себе дурняю, що саме в пік лактації провела глистогонку. Але і не проводити було не можна. Краще я пожертвую молоком, ніж здоров’ям кози. Ще раз велике спасибі. Пиши, дзвони.

5 лайков

Ниночка спасибо Вам за теплые слова.Нас малыш и правда очень породнил и сблизил,не смотря на расстояние.Теперь мы (Козо родственники) :wink:.Столько км.между нами,а я всегда помню и точно знаю,что (родичи)ждут весточку от Амурчика.Он правда был немножко приболел,но благо я тогда приехала и за сутки все было ОК.Ел зерно,как обычно и до того,что случилось,то мне до сих пор не понятно.Утром мама дала его порцию цельного ячменя,он его не доел,а в обед уже встал рубец.Я его масировала и заливала болтушкой из подсолнечного масла.На утро он пропоносил и стало ему легчать по тихонько.Правда он сейчас не очень любит есть ячмень уже.лучше нравится пшеница.Хотя аппетит по мало возвращается.Слава Богу,что я все быстро начала делать.А в общем у нас все хорошо!
С дождями в этом году большая проблема,ничего не растет.Был только один дождик после посадки картошки,все сохнет.Но сено из люцерки есть в достаточном колличестве:stuck_out_tongue_winking_eye:и это очень радует.А вот сейчас косить козам приходится искать…трудно с травами.
Я вот тоже дала глистогоночку всем козомордам.Еще хочу всех проколоть (Витозалом),уже купила.Нина Вы меня так приятно удивили,молочностью мамы,я конечно знала,что там удойная линия,но первокотка с удоем 4.5 литра,это редкость.Я очень этому рада:hugs::hugs::hugs::goat::goat::goat::clap:🖒🖒🖒:heartpulse:Спасибо.
Буду звонить и показывать Вам Амурчика:rose:

2 лайка

Да, Леночка, ми- козородичі, а, може, й зустрінемось колись? Амур нехай не боліє. Сіна теж заготував чоловік чималенько. Говорить, що нам його на 3-х кіз вистачить. Але не купляємо, ждемо своїх .

1 лайк

“Папочка” тоже смотрит:yum: Лена, а сколько весит? Мои девочки росленькие, старшая уже взрослых коз по росту догоняет и поднять мне ее уже тяжело.

4 лайка

Так-так, ми не скупі, нехай і татко дивиться і “гордиться” своїми дітьми. Його заслуги не аби-які.

4 лайка

О (папочка),я где то догадывалась,что наблюдаем за потомством:kissing_heart::wink::wink::wink:
Женя я точно сказать не могу,не взвешивала,но поднять малыша не легко.Точно больше 20,а вот конкретнее скажу,когда куплю электронный кантер.Если бы в поле ходил,а не на привязки,то результат был бы еще лучше.Но он и так, ура красавчик, длинноногий!Спасибо папику тоже:wink:Папик у него,завидный мужчина!

1 лайк

Ніна, по Іван-чай до Жені-Дерези не їздила? Його ж можна заготовлять все літо. А купувати дорого, з мішка гіллячок з квітами виходить кіло чаю сушеного, або й більше. Овчинка стоїть вичинки.

1 лайк

Нет, все лето не получится, мои козьи мордочки его лопают с таким удовольствием, боюсь на долго не хватит:stuck_out_tongue_winking_eye:

Так він новий виросте, на тих стеблах, що кізки постригли. до серпня-вересня збирають другий укіс , ще і цвісти буде.

1 лайк

Точно, пошла проверила, уже на съеденном пошли новые росточки и на одном стволе их отрастает несколько, теперь мои дамы будут трескать его долго:blush: Я вот думаю может его для козочек насушить, я заметила, что после прогулок, где растет Иван-чай, удой больше.

1 лайк

Сушите побольше! Сами же потом зимой и позавариваете в чай) Его разве может быть много?
Большая удача, что он у вас растет. У нас вот нету(
Вчера по лесу ходила, за шишками, выхожу на поляну, смотрю целые заросли Иван-чая, еще не зацвели. У меня аж настроение поднялось к небу, чуть не заорала :“урааа!”. Подхожу поближе, а то не он( Разочарованию не было предела.

2 лайка

Сушити кізкам треба все, що вони їдять . Ми скосили суданку - умовна назва, бо там суданки від сили 10%, решта бур"ян. Зараз, коли є всякі смаколики, можуть носами крутити, а зимою піде на ура. Все що є на городі - на сіно, я вже писала, що хрін , листя і навіть тонкі корінці - смакота. Родич весною зрізав стару вишню - не родила і тінила на люцерку. Тепер пішла така вишнева прость - він за голову взявся. Скосив вишні-сіно-люцерку і хотів спалити, а тут я якраз на город ( у нас є город на сусідній вулиці, до поля виходить). Забрали смакоту додому і на горище. Кажу йому - що в тебе лишнє, ти мені кажи, а ми тобі сиром віддячимо.

5 лайков

Оля, привіт! А я сьогодні “легкотрудница”. В нас вчора дощу не було. А сьогодні з 11год. ллє не перестаючи. То до мене призодила моя колега по роботі , то трішки підгуляли. Пригощала її сирами, морозивом. Словом, підсаджую її на козовірус.

2 лайка

Ніна, а у нас маленький дощ ввечері був, пустився гарний , та мало, а рано тільки вітер, то я поки хоч борщ зварила, а то рада, що внуки поїхали то можна і так, та з молоком управилась і вийшла на город в 11. До обіда встигла норобитись, а потім дощ заморосив, то хоч би дощ, а то так, роса. То я картоплю перебрала, дуже гарна Пікассо і Ладошка, це біля хати, таки ж поливали трохи. Завтра менша дочка приїде днів на три, то викопаємо. До Покрови справимось.

А нас дощ загнав в хату, бур’ян рвали на городі, то треба щось по кухні підробити, бо хлопці приїдуть на 4 дні. Треба щось придумувать добреньке. Оля, а яка це картопля Піккасо ? АЛадошка, це часом не Луговська? Бо ми Луговську виводимо ,зразу її брали, вона така показна, а потім розпробували, а на смак - ніяка. Ми вирощуємо Санте, Рокко, Темп, Белла Роса, Серпанок (рання).

Ніна, подивись в гуглі, така вона жовта, кругла з рожевими вічками. Добренька і гарно родить. А Ладошка - така плоска, ну точно на долоню положить. На смак - не погана, але у нас є інші сорти смачні. Є у нас Санте. Беларосса, ще є якась біла, така як рання, але лежить прекрасно і родить гарно. Оце якраз її копали, виривається кущ 10-14 картоплин гарних, але ж не вся така. Є Слов"яна, то ця на всяк випадок , не дуже добра, але родить гарно.

3 лайка

Сьогодні велике свято, відпочиваємо після картоплі. Картопля вродила нічогенька . Собі ,дітям буде, ще й на дорогу якесь відро винесу. А ще мене порадувала сьогодні Женечка “Дереза”, передала мені гостинчик - сичужну закваску і насіння тифону. Женьчик, ще раз дякую.
Буду пробувать робити напівтверді сири . Як учила Юля “33 кози” , треба набить руку на варінні бринзи, а потім рухатись далі. Хочу спробувати сир Траппист.Так що , дівчата, як буду приставать із запитаннями, то витерпіть мене:grinning:, будь ласка .

6 лайков