Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Дівчата, а в мене гарбузи де-не-де зійшли і ніито живі. А картопля рання -живий жаль дивитися. Зараз іде тихенький дощик , дасть Бог городи оживуть.
До речі, поздоровте мене ( я не задаюсь) просто порадійте разом зі мною . Я сьогодні купила сепаратор. В пам’ять про своїх перших цапків. Хай ростуть здорові! Правда,б\у, але нічого на мій вік вистачить. Сьогодні вже й випробували. Чоловік не нарадується. Завтра будем пробувати.

8 лайков

Ніна, я сьогодні квасольку спаржеву пересадила, і гарбузи, не всі, частину пригребла землею перед морозами і вони живі, пересадила помідори, добре, що розсаду всю не пороздавала. А так все чорне - вишні, черешні,груші, абрикоси аж полопали від морозу. Казав сусід , що було в 3 год. ночі -7. Капець. А сепаратор у нас теж є - хороша річ , тож і вас вітаю з покупкою У нас Мотор Січ 100, алюмінієвий, новий, дочка купила батькам на іменини і для особистої користі. Тепер передаємо їм у Київ слівки і всяку смакоту, а внуки вже морозиво замовили, скоро приїдуть. Ми пробували і густіші слівки і рідші, мені рідші не сподобались, а густі як постоять - готове масло , я на хліб накладаю ( не намазую), ум, яке добре! Робіть, удачі!

4 лайка

Спасибі, Олю, так приємно з тобою спілкуватися, я ніби тебе чую і бачу. От жаль , що далеченько живемо. А сьогодні тільки осот виполола. А розсаду буду садить після дощу. Як добре , що діти їдять, а в мене одні носом крутять, а другий їсть. Ну нічого, просто оцей бар’єр як переступлять один раз, то тоді їстимуть , чомусь я в це вірю.

1 лайк

У нас дощ іде, а в 8-9 вечора був прямо гарний, густий і теплий. Я до козок ходила та поки курчат позакривала - змокла. У нас старша дочка молоко не п"є, але каже, що буде вчитися , а зять і внуки - тільки давай . А менша все їсть. Говорити можна і по телефону 0965457678, я пізно спати лягаю, а носити з собою лінуюсь, ото тільки як на поле на город іду, що б часи знать.Діти на роботі, ото ж говорю з ними ввечері. Да, молоко - це їда, ось сьогодні напекла пиріжків -хачапуріків з бринзою, кропом, петрушкою, цибулькою. Швидко і смачно. І курчатам свіже молоко даю, видоїла і налила , а поросяткам уже сироватка попадає. Ох, при таких цінах на зерно, будемо поросят молоком годувать, вигідніше буде. Ми сьогодні получили 5 кг. пробіотика Вітацел, будемо пробувать, написано -всім можна, курям, свиням, козам по 10 гр. на день, так дівчата писали. Скільки корисного я знайшла на форумі!

2 лайка

Попробуйте осот не спалывать. а накрыть чем-то. плотным. ну на кройний случай. лопухами в несколько слоев. и присыпать землей. или приложить грудками земли…Умирает навсегда

5 лайков

Люда, невже? Цю гадость полю до 30 років десь. Купили хату, огород не удобрений,в колгоспі не працювали . І нам " по блату" запропонували свіжий колгоспний гній. Так до цього часу видно , де купи гною лежали. Мабуть весь колгоспний бур’яннам привезли. Що тільки не робили, ,і пололи і кропили гербіцидами - нічого не помогло. Після гербіциду картопля пропадала років три. То зараз тільки полю.

1 лайк

Ну це закони ботаніки…Коли його зірвати. починається новий цикл розвитку. а так порушуеться процес фотосинтезуі рослина гине. якщо є можливість. не відкривати чим подовше. Ми так колись виводили на гарбузах в скрутні часи перестройки.

2 лайка

А ми як купили хату, 21 рік назад, то була лобода в руку повщиною, осот і хрін. Хрону накопувала восени - хоч на машину. А тепер сушу козам, ціле літо викопую, де можна і у в"язочки і на горище . Зимою геть і тонкі корінчики гризуть , як ласощі. Ще і в сусідки позабираю

5 лайков

А я ціле літо рву козам і свиням, що б не зацвів. В цьому році нова напасть - молочай, з краплинки кореня вилізе, полю з відром. У наших сусідів є звичай - восени викопувати на городах бур"ян, щоб під оранку город чистий. То і я вже з ними викопую, щоб не бути ледащицею .

4 лайка

А я й не знала, що козам можна давати хрін . У нас на березі є хрін , то я не даю їй пастися.Спасибі, Олю, за “культпросвет”.

І я не знала. Та вони влітку на нього і не дивляться.а зимою все смачне .геть і той же колючий осет. і кінський щавіль

3 лайка

Кінський щавель моя коза люююбить. Я аж боюсь , щоб поносу не було.

3 лайка

отличное белкосодержащее растение
прекрасная еда для коз
там еще много чего полезного

6 лайков

Я в состав не вникала но замечала что его все в первую очередь зимой в сене выбирают. через перчатки колючки в руки вонзаются а они все хавают

2 лайка

Ніна, я така скупердяйка, що як зріжу капусту, то кочерижки, без коріння, тру на корнєрєзку і даю і курям і козам. Капуста - це сірка, вони добре їдять. І гичку з буряків сушу, а як зберемо гарбузи - гарбузиння їдять. Не тому що голодні, а так, для разнообразія. А от морквиння не дуже, хоча моркву даю зимою 1-2 не кожен день. Літо - красота, огірки, помідори, кабачки… все піде. А восени, як помідори примерзнуть - які це цукерки, навіть помідориння їдять. Ну, все що на городі є. Знайшли мої кози мішок з цибулинням, як перебирала восени, склала і забула в гній положить. Сухе,чисте , то вони навперебій їли ось уже в травні. Прийшлось забрать і видавать по трошки. А цибулю їдять залюбки, а потім так пахнуть і хочуть цілуватися. Мене бабка- сусідка навчила козам яблука мочить - як людям, тільки без цукру і з усякими пахучими травами - кріп, хрін, щириця, які це цукерки!

6 лайков

Дівчата з Божою Трійцею будьте здорові! Віка, здоров’я і Божої благодаті.

6 лайков

Дівчата, дайте пораду. Чи можна з городу бур’ян на сіно сушити? Він,зараза, росте швидше ніж я його полю і сапаю, поки дойду до кінця городу, то зверху вже знову починати треба(((

1 лайк

А я завжди сушу, все що є. Зимою їдять з задоволенням. А лободу як люблять! Корінці обріжу і на горище, а хрін з корінцями, тільки його у віничок в"яжу і підвішую, довго сохне. Для разнообразія все піде. На минулому тижні чоловік привіз іван-чай, листочки висушили , а стебельце дала козькам на пробу - жують, аж очі закривають. Безвідходне виробництво. А ще дівчата листя з горіха збирають і зимою дають, треба і собі назбирать, від йододефіциту буде.

4 лайка

Ніна, то ти купила собі ще козу, чи ні ? Оце і я хочу ще одну, як би добра дійна, а ще краще - тільки з окоту, щоб зимою доїлась. Мечти-мечти, ну бум шукать.

Ой, мої ненажерки теж листя з горіху з задоволенням їдять. Навіть зимою з під снігу достають

1 лайк