Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Да Мар’яночка,хай не підводять, люди ж надіються. Поїхали до наших форумчан.

3 лайка

Марьянко, а я з Лисянки, заходь, Кози над Тікичем

2 лайка

Як добре, що і черкащани на форумі збираються до гурту!)
Чекайте на гостину до Вашої сторіночки!)

3 лайка

Здравствуйте Ниночка!!! Вот появилась минутка и я решила похвастаться,как козлик (Любимчик) себя чувствует )))
Спасибо большое за малыша!!! Он очень ласковый Козлевич:slight_smile:

29 лайков

Леночка, огромное спасибо, что отозвалась. Ми с мужем (особенно муж) обрадовались и довольни , что наше дите в надежних хозяйских руках. Вирос, уже вижу оформляется его “козлиний вид”. Здоровья родителям , а козлик пусть радует Вас хорошими детками.

3 лайка

Спасибо Вам Ниночка!Я знала,что будет очень интересно Вам, посмотреть на красавчика)))
Решила сразу его сфотографировать и показать.
Я своих козочек,когда продавала,то мне тоже было интересно,как они там пристроились,но не всегда получается об этом знать…А моя мама, Козлевича очень полюбила,он такой нежный и милый.Ростет и кушает хорошо!

3 лайка

Я тоже решила показать нашего Тимура.Спасибо за малыша,очень ласковый и ручной .
Имя,кстати дочка дала.:smile:``

13 лайков

25 лайков

Оксана, а как же ламанчи? :cry:

2 лайка

Оксанко, щир вдячна за фото. Аж на душі радісно , що моя малявка попала в хороші хазяйські руки до добрих людей. Хай росте Тимур великим, здоровим і плодовитим! А Вам віка і здоров’я.

2 лайка

Дівчата ! Які ми всі однакові, і молоді,і старші, переживаємо за козульок, як за дітей. У нас два роки підряд люди кізочок забирали, то я знала, коли окот і скільки доїть.То це ж було в сусіднє село, приїду в гості до сестри і побачу у її ссідів. Радію, Ніна, разом з тобою.Хай ростуть великі !

4 лайка

Олю, Щиро вдячна за теплі слова. Ти знаєш, от так звикли ми за все переживати, щоб все до ладу було, щоб люди залишились задоволеними. Мені, здається, що це все , як то кажуть, “з молоком матері” передалося. Скільки себе пам’ятаю батьки тримали коров. І не дай Бог було "наградить " людей коровою з “ганджжю”. Таку корову здавали тільки на м’ясо.
Чоловік в мене буквально “прикипає” до живності. І для нього головне - щоб добре годували і не “обіжали”.
Може коли їхатимеш на Черкаси - ласкаво просимо- заїжджай у гості .

2 лайка

За запрошення - спасибі! Нема на кого живність покинуть, так що я і рада би , але… Ми в минулу осінь здали молоду козу, за другим окотом, перекупщикам.Молоко добре було і багато, але… Як би не мекала постійно, то жила б у нас. Виросла вдома, балука-ціловака, перше наше козеня. А от характер страшний, чоловік каже - коза буде друга, а твої нерви дорожче коштують, та і від сусідів стидно, не розкажеш, що вона не голодна чи не напояна. Так нас навчили. А люди є всякі, аби з двору. Ми весною кізку купували, то бабулька каже – не справишся -приведеш. Вона ж недоїлася, тільки козенята ссали. Оце я понімаю, що людина по совісті продає.

5 лайков

Тільки-що появився інтернет. Не можу мовчати!!! У нас теж все поморозило. Картопля рання, розсада помідорів три дні, як висадила, горіхи, виноград! Саме головне, що на цій садибі ми живемо 30років і ні разу нічого не мерзло. Ми живемо біля ставка і завжди туман від ставка рятував від морозів. А на цей раз - ні. Але нічого, щось та буде , якби ми були живі та здорові. Може в людей вродить, то і в нас буде.

5 лайков

Бачу нашу Черкаську область за щось Боженька наказав((( Все ж надіюся, шо хоч картопля трошечки відійде… Як би ж тільки гарного дощику Господь послав.

2 лайка

Мар’яна а що і у вас дощу не було? У нас дощів більше місяця не було. На огороді не земля, а ніби “жужелиця”. Одні вітри, які висушують останню вологу…

1 лайк

Дощів нема взагалі. Пару днів назад трошки пилюку прибило, та всередині все сухе-сухісіньке. Холод собачий. При такі погоді не знаю який урожай нас чекає.

1 лайк

І у нас без дощу, то я сьогодні псіханула і пішла стригтися - тепер бабанька-красаванька. І не йду на город. Завтра. Подивлюсь на гарбузи , пересажу, картопля одійде, суданку жалко, вже гарненька була, мали на неї надію. Все завтра,якщо геть капець - купимо насіння і пересіємо. А ми ж поливали два дні, думали -спасемо, ага…

В мене гарбузи ще не зійшли, всеодно пересівати?

Треба розребти і подивитись, але не сьогодні,що б видно було , замерзли чи ні. Я свої, ті що біля хати зійшли, 9 травня загребла, як картоплю. Побачу, що війшло.