Особисте господарство “CAPRINA”

Ага, явже думаю ким маю покривати дочок Цезара, на скільки козо місць будувати новий сарай, яку сироварню купити, а я ще навіть бринзи не зварив! Шо буде далі?:open_mouth:

17 лайков

Сарай зразу будуйте набагато більший, ніж задумали. Сараїв дуже швидко стає мало)

6 лайков

Ого, ще більший!

4 лайка

Ну так кози розмножуються в геометричній прогресії) Треба, щоб для всіх місця хватило)

4 лайка

Дочки Мілки - Кльопа, Альпа, Мася.

33 лайка

Малеча гарнюня :slightly_smiling_face:

3 лайка

Сьогодні стриг копита своїм козам, такою камасутрою я ще не займався,було всьо, і попередні ласки, і я з верху, і кози з боку, та нога там, та нога тут, то було шось! :slightly_smiling_face:

41 лайк

Ох і юморний ви, Іване.

6 лайков

Зате скільки вражень день приніс))

4 лайка

О тааак, вражень хоч відбавляй!

4 лайка

З козами вже познайомив, тепер знайомлю з Барсіком -

27 лайков

Ого, у Барсіка окремі хороми. Ще й які модні, з позолотою.

4 лайка

Класний у Барсіка будиночок -надійний. І песик класнючий, а погляд який…:heart_eyes:

3 лайка

Хороми це необхідність, попередній наш Барсік петескакував через паркан погуляти, а оскільки він не маленький то люди шарахалися від нього, хоч він нікого і не рухав. А одного разу до нас прийшов участовий для профілактичної бесіди. Ніякий ошийник Барсіка не стримував і прийшлось будувати хороми.

7 лайков

Вітаю Вас в нашому суспільстві. У Вас дуже гарненькі кізочки. Все завжди починається з одної, а потім як поїде…ми зараз сидим із чоловіком думаємо…двічі розширювали сарай, в цьому році знову пора достроювати, бо вже їх буде понад тридцять…а була одна :rofl:

15 лайков

Дякую за привітання! Скажіть, а скільки часу пройшло від одної до трицяти?, а то треба знати на скільки швидко мені потрібно буде будувати третій сарай.

9 лайков

У меня от нуля до 11 прошло полгода)

15 лайков

Це натяк, що ше й корова може бути :joy:

3 лайка

Ого, мені є ше куди рости!

1 лайк

Большой, понятие розтяжимое)

2 лайка