Особисте господарство “CAPRINA”

Ох Лада! Це ж форум козоводів! :rofl:

1 лайк

А в мене, вибачте, асоціація з вальсом.

3 лайка

Ну і Маркіз - просто велетень, він Хорса мабудь переріс? А по обмірах на яку вагу тягне? А як в поведінці, спокійний? Запах є?

1 лайк

З Вами все ясно, а як козинята?

Хорс приблизно тої ж висоти, але він худіший. Обміри не робив. Він холерик, на відміну від Хорса, але агресії до людей не проявляє, я спокійно забираю його від кози, навіть ошийник не використовую. Не сильний запах є під час гону, але приємний, правда в’їдливий :slightly_smiling_face:

Козенята обезрожування перенесли добре.

6 лайков

Фото з дня народження.

48 лайков

Иван, здравствуйте. А вы свое хозяйство переименовали? Фото подписаны по-другому.

1 лайк

Вітаю, Інна. Я на фейсбук створив сторінку для продажу сирів, назвав її сироварня Caprina, мабуть і господарству потрібно змінити назву.

5 лайков

Напишите, как это должно звучать и я исправлю.

1 лайк

Особисте господарство “CAPRINA”
Дякую!

3 лайка

От і я дивлюся і зразу не зрозуміла що назву змінили.

1 лайк

Намагався сьогодні пофотографувати козенят, та де там, на місці не стоять, одне фото вийшло більш-менш.

53 лайка

Красуня, третій окот.

54 лайка

Красуня! Совершенно соответствует имени!

3 лайка

И вымени! Я вот не смотрю на морду лица, мне больше интересен вид с заднего ракурса :heart_eyes:

13 лайков

А зелений лизунець.що на фото з дня народження - на форумі замовляли чи то польський (чи чий він там :slightly_smiling_face:)?Бачу що лижуть.

Замовляв на форумі. Лижуть слабо, він вже більше трьох місяців висить.

1 лайк

А це Дарина, п’ятий окот, і першокотка Сирена, вид з заду :slightly_smiling_face:

49 лайков

Сьогодні сонячно, трохи пофотографувались.
IMG_20200216_140334|672x500

53 лайка

41 лайк