ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

А я ще не зустрічала ламанчі з недобрим молоком . Молоко солодке , 4% жиру . Після першого окоту вона дала 2,5 л молока

3 лайка

А мой жалуется, что нет гаража у него. Я говорю, когда закончим сарай для козюлек, будем строить тебе гараж :grin: наивный, он еще не догадывается. что это тоже будет для козюлек :smirk: ну часть так точно :hahaha:

Умопомрочительные пятнышки :crazy_face::smiling_face_with_three_hearts:.
Ладочка, поздравляю с новорожденными! На сыр, на маслице, на молочко и финансовое изобилие!

12 лайков

Поздравляю с новьприбывшими в Ваше хозяйство! Пускай растут крепкими и молочными!
Прикольная доберманка со звездами! у меня похожие родились, только лапоухие

4 лайка

Лада, малюки чудові! Як зачарована не один раз перереглядала відео … Така мілота :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Бусики від татка і від бабки Бусі успадкували…

Такий славний хлопчина знайде собі родину без проблем, має гарне коріння… І дівчина славненька і красунечка
Бабка Бусінка після першого окоту у вісім місяців.image

34 лайка

Глянула дату і зрозуміла, що чуть помилилась, окіт був у вісім місяців , а на фото Бусі уже 10 місяців.

1 лайк

Дякую , Зою , за фото Бусі , пам’ятаю , як хотіла її в тебе відкупити разом з Принцем - так сильно вона мені сподобалася :hugs: , а тепер і онучка доберманка є ! Але моя мрія ще на одну ступень вища : мрію про дівчаток з яскравим окрасом , але з вушками суслік ! Тому , почекаю … ще 4 кози від Принця народять , та й побачу , хто з них залишиться в мене вдома .
А можна тебе попросити ще фото Єлісєя . :hugs:

10 лайков

Тут уже ціла династія- дід Єлісей та прадід Федя (батько баби)

image

23 лайка

Федя білий? Соолідний такий дядько

2 лайка

так ламанча Федя, на фото йому 4роки і 100АН Єлісей йому близько 2х років було на час фотографування

4 лайка



На першому фото справа наліво : Венера , Принц , Терра та Джамала . Дівчатам по 2,5 роки , Принцу 1 рік .

41 лайк

ХОРОШЕНЬКИЙ принц!!!

7 лайков

Якщо недивитись на вуха, то Принц статурою копія татка Єлісея

Навіть іракез на спині один в один :crazy_face:

3 лайка

А Принц чей, Елисеевич?

1 лайк

Красивое цветное козоцарство! А дальше будут ламанчата вбрызгах.

1 лайк

Ой, Лада, :open_mouth: у вас там лось затесался меж козочек! :crazy_face:

5 лайков

Ось так ! :face_with_hand_over_mouth::shushing_face:

12 лайков

Ну , що …18.12.2019 Шарлотта народила ! Два хлопця від Принца . Темні ( мокрі ) але здається коричневі обидва . Суслік крупний , ельфік трохи менше .

24 лайка

Я чекала сьогодні ці пологи , і все одно їх пропустила :joy: Цікаво , що в 19.00 ще нічого не було , я навіть потуг не бачила , а в 21.00 вийшла з ведрами теплої води і чую нові голосочки )) підхожу до вольєра , а Шарлотта вже вчить дітей кушати :joy::joy::joy: Знову без мене все порішали .

26 лайков

Моі вітаннячка!

Це ж добре, дуже добре коли приходиш а вони вже готовенькі до ціловашок обнімашок!

9 лайков

Поздравляю с благополучным окотом и с малышней!!! :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 лайка