Окоти наближаються день за днем. Щоденник

Зоя, Ви справжній акушер!. Вітаю з козодітками. Яка Ви молодець, що не розгубилася. Вам вже доводилось приймати складні роди чи це вперше?

3 лайка

Зоя, вы уже опытный козий акушер! Можно ездить по вызовам.

Поздравляю с благополучным исходом. Здоровья всем! И акушеру тоже. Горжусь вами! Вы такая молодчина, опять справились со сложными родами!

8 лайков

Дякую, це вже не вперше. Минулого року було важче

6 лайков

Інна, дякую! Багато читано-перечитано різної інформації, а щоразу як приходиться лізти в козу трохи розгублююсь…Ось і сьогодні незвернула увагу на розміщення ніг і мало козиня невтратила…:smirk:

4 лайка

Зоя, а как эта козочка рожала в этом году? Или не рожала еще?

1 лайк

Ще не народжувала, сьогодні була інша :hugs:
Вколола АБ, катозал, ввела свічку внутриматочну, погодували дітей… і тепер спати…

5 лайков

Отдыхайте и пусть больше не будет у вас таких проблем с окотами!

3 лайка

Зоя спасибо большое за ваш опыт Мы все тут учимся И я первая Благословенных вам молочных рек и козочке с козлятушками здоровьячко а в первую очередь вам хорошего здоровья на ваш нелёгкий труд

1 лайк

Зою, Ви справжній герой, не рогубились, я читала і уявляла що зробила б я. У мене спершу починають труситись руки, потім не знаю куди бігти і за що хватаптись і сиділа б біля кози і плакала.

2 лайка

Ірочка, руки трусяться тільки перші роки… :scream:

Потрібна свіжа голова ,щоб правильно оцінити ситуацію і тоді руки зроблять справу правильно :wink:

5 лайков

Можливо й так, але я ще не доросла до такого.

1 лайк

То же самое подумала, как Ира сказала. Зоя, Вы просто героиня в акушерстве козьем. Я в шоке даже читала, а не дай Боже, сама в таком деле… Точно, сидела б и плакала

1 лайк

Дівчата, час поплакати знайдете іншим разом, а коли треба спасать, то тут не до плАчу. Не дай Боже прийдеться, то думайте - Зоя справилась і я зможу. І телефони дівчат-акушерок готуйте ще до окотів, хтось обізветься.

6 лайков

Сидеть и плакать можно потом. А в процессе - вы врачи : гинекологи, акушеры, реаниматологи, анестезиологи, ну на самый лучший исход просто медсестра или мед брат, но никак не плачущий родственник. У вас есть самое главное - руки и мышление! !!! Эмоции на потом. Как говориоа Скарлет О’Хара - я подумаю об этом завтра :laughing:

15 лайков

Вітаю з поповненням слава Богу, що Ви досвідчені у цій справі, молочка побільше вам і здоров’я

2 лайка

Зоя, радію разом з тобою, слава Богу , що все закінчилось добре. Відпочивай і дякую за досвід.

2 лайка

Оля, тут от характера зависит. Есть люди, которые будут сидеть и плакать, а есть, которые встряхнутся и будут делать.
Вот у меня тетка, вроде дама твердого характера, а чуть что - сопли на кулак и голосить, паника полная, ничего не сделает, только причитает сидит, меня такое очень злит. Я вроде боюсь всего и вся, но когда экстренная ситуация, как вроде не я делаюсь.

8 лайков

Інна, ти про мене написала. У мене сестра застосовує найкращий захист від будь-якої ситуації - тиск і обморок. А остальні - робіть що хочете. Ми вже знаємо таку поведінку і намагаємось якось відправить її , відсторонить від проблем.

Життєвий девіз. Часто виручає. А до завтра половина проблем сама-собою розсосеться. Вчила своїх дочок - слухай, думай, рішай. Плакати будеш потім. Сама можу плакати від радості, від сміху, в горі -коли ніхто не бачить , це вже потім.

5 лайков

Це точно,року після третього вже включається трохи холодний розсудок,перші роки якщо щось не так,забувається все що читалося і починається паніка.а потім вже навіть допускаєш,що все може бути ,на жаль і втрати,ніхто від цього не застрахований,а руки в цей час перещупують помаленьку все підряд,ще раз і ще раз і приходить рішення.Зою Ви молодець,що справились,бачила Ваших козляток,прекрасні.:heart::rose::rose::rose::rose::rose:

7 лайков