EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Окоти наближаються день за днем. Щоденник

(Жанна) #41

Не переживай. Все через это проходят. Какое вымя по ощущением ?

(Яна Жечева) #42

Оно не гарячее, тёплое и мягинькое

(Яна Жечева) #43

Хорошо, спасибо большое

(Жанна) #44

Тогда не переживайте и лишний раз не трогайте что бы не стимулировять выроботку молока.

(Яна Жечева) #45

Может ей не давать свёклу?

(Зоя) #46

Яна, першокотки вимя починають наливати десь із 3,5 місяці кітності. Його не потрібно лишній раз чіпати і тим більше доїти.Кожна дійочка до окоту ніби запломбована пробкою. завдяки якій у вимя не може потрапити різна інфекція і руйнувати її небажано.

(Яна Жечева) #47

Дякую, просто в мене їх дві то одна нормально, трішечки відбиває, а ця сильно от я і хвилююсь.

(Зоя) #48

Яна, я вона не могла просто трішки раніше погуляти?

(Яна Жечева) #49

Я тепер також задумуюсь над цим питанням, ЦАП свій, вільно гуляв між ними, але я раніше ніби не бачила щобстрибав, я їх кожен день виводила і прив’язувала на пасовищ, то бачила тільки 4-5 вересня плигав і вона його підпускала, не тікала.

(Зоя) #50

Значить потрібно спостерігати… Можливо вона погуляла за першим разом. Але вимя, в любому випадку, не чіпайте.

(Яна Жечева) #51

Добре, дякую Вам, щоб я робила якби не Ви

(Сергій Прищепа) #52

Привіт, я Сергій з житомирськоі обл., моі окоти очікуються в кінці березня. У мене 6 кіз. Але козлик був свій, пригав на кожну 3 рази з інтервалом 18-20 днів. Я записав дати, але тепер думаю: чи може погуляна коза підпускати козлика

(Ольга) #53

Бувають випадки що може. Але всі одразу - це насторожує.

(Сергій Прищепа) #54

Минулого року котились в кінці січня. Козлик був з ними майже до кінця осені, але свою справу зробив ще в кінці літа.

(Зоя) #55

Козлик у вас минулорічний чи уже новий ?

(Сергій Прищепа) #56

Козлик новий березневий, можливо ще був не дозрівший?

(Зоя) #57

Щось забагато “проколів”. А ви впевнені, що кізочки кітні?

(Сергій Прищепа) #58

На вигляд ніби кітні. Але по запису 20-ті числа жовтня вони гуляли востаннє. Виходить тільки два місяці, ще для явних ознак рано. Доречі пару днів назад запустилися, крім одноі.

(Ольга) #59

Козлик безрогий? Від безрогих батьків?

(Сергій Прищепа) #60

Козлик безрогий, білий. Батьки теж безрогі. Весною сусід віддав троє козенят, два козлики безрогі і козочка рогата. Звідси і залишив козлика.