Окоти наближаються день за днем. Щоденник

Не переживай. Все через это проходят. Какое вымя по ощущением ?

Оно не гарячее, тёплое и мягинькое

Хорошо, спасибо большое

Тогда не переживайте и лишний раз не трогайте что бы не стимулировять выроботку молока.

Может ей не давать свёклу?

Яна, першокотки вимя починають наливати десь із 3,5 місяці кітності. Його не потрібно лишній раз чіпати і тим більше доїти.Кожна дійочка до окоту ніби запломбована пробкою. завдяки якій у вимя не може потрапити різна інфекція і руйнувати її небажано.

3 лайка

Дякую, просто в мене їх дві то одна нормально, трішечки відбиває, а ця сильно от я і хвилююсь.

Яна, я вона не могла просто трішки раніше погуляти?

Я тепер також задумуюсь над цим питанням, ЦАП свій, вільно гуляв між ними, але я раніше ніби не бачила щобстрибав, я їх кожен день виводила і прив’язувала на пасовищ, то бачила тільки 4-5 вересня плигав і вона його підпускала, не тікала.

Значить потрібно спостерігати… Можливо вона погуляла за першим разом. Але вимя, в любому випадку, не чіпайте.

Добре, дякую Вам, щоб я робила якби не Ви

1 лайк

Привіт, я Сергій з житомирськоі обл., моі окоти очікуються в кінці березня. У мене 6 кіз. Але козлик був свій, пригав на кожну 3 рази з інтервалом 18-20 днів. Я записав дати, але тепер думаю: чи може погуляна коза підпускати козлика

Бувають випадки що може. Але всі одразу - це насторожує.

Минулого року котились в кінці січня. Козлик був з ними майже до кінця осені, але свою справу зробив ще в кінці літа.

Козлик у вас минулорічний чи уже новий ?

Козлик новий березневий, можливо ще був не дозрівший?

Щось забагато “проколів”. А ви впевнені, що кізочки кітні?

На вигляд ніби кітні. Але по запису 20-ті числа жовтня вони гуляли востаннє. Виходить тільки два місяці, ще для явних ознак рано. Доречі пару днів назад запустилися, крім одноі.

Козлик безрогий? Від безрогих батьків?

Козлик безрогий, білий. Батьки теж безрогі. Весною сусід віддав троє козенят, два козлики безрогі і козочка рогата. Звідси і залишив козлика.