Окоти наближаються день за днем. Щоденник

Мої першокотки починають інтенсивно нарощувати вимячка переважно після третього місяця кітності, звичайно бувають різні варіанти,але в основному так. Минулого року одна окотилась, а вимені зовсім не було, я вже думала. що вона буде перша кандидатка на вибраковку, а вона за місяць роздоїлась до 3,5л.

8 лайков

Во второй половине беременности вымя начинает отбиваться, а наливаться недели за три-четыре до окота.
Но все индивидуально.

2 лайка

Сьогодні і отримала свій ящик для обезрожування малечі.


Зробили примірку, козинят немає, тому моделлю служив наш Кицян. Прошу тапками не кидати, котик не пострадав, йому сподобалось лежати в яшику на махровому рушникові.

32 лайка

Ой, ухохоталась) Настроение подняли. Модель)

4 лайка

Сьогодні мені чоловік пред’явив претензію- Де козинята? Ти обіцяла, що після Різдва будуть!!!
А я зовсім не винна, що мої дівчатка ходять як гарбузки, жують сіно і тільки посопують :hugs:
Коли я вперше завела мову про те щоб придбати козу, він категорично казав - НІКОЛИ! А тепер не може дочекатись, коли появиться малеча

21 лайк

Кицяну повезло, що роги у нього не виросли, а то щей термокаутер прийшлось би використати :joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl:

12 лайков

Здорово, что муж разделил ваше увлечение) Козлятки - это сплошной позитивчик) Мне так долго ждать малышей, на начало марта.

Мои девочки - нубиечки выросли, сегодня вдвоем по привычке залезли в сенник, а назад уже все, не развернутся. Надо какую-то доску прибивать, чтобы не лазили, а то еще застрянут, когда меня нет.

3 лайка

Інна, хіба це довго ждать? От мені ждать… Аж 1 квітня. Зараз тільки і читаю хто в кого народився. Але нічого, час швидко пройде, ось свята минуть , а там уже й лютий , а там і березень. Уже тоді швидше буде.:wink:

5 лайков

Ніна, відпочивай! Чого рвати серце по таких морозах? А тоді тепленько, малятка на вулицю біжать, замість трави тюльпани пробують, сонечко, красота! У нас теж десь 20 березня ждать.

7 лайков

Ох и юморной народ, козоводы)

3 лайка

Та то ж чистісінька правда! Хіба у вас не так? Чи вже всі тюльпани поїли? ( У мене ще є)

4 лайка

У меня и тюльпаны и розы поели) И ромашки желтые такие крупные. Одни нарциссы не очень любят и то умудряются слегка пожевать) Раньше переживала, теперь цветы забросила, дикий цветник, козки мое любимое хобби)

Так получилось, что на выпас ходим мимо неогороженной клумбы.

1 лайк

Ну от, а кажеш - юморной народ. Все з життя.

1 лайк

Інна. ти мене випередила. Я тільки-що хотіла сказати,хіба тільки тюльпани - весь квітник витопчуть.:joy:

2 лайка

Ее мама Ася точно также не запускается пока,уже три с половиной месяца и сестрица Матильда на год моложе от Терры, вот здесь она Продається 50% англо-нубійський козлик біля Білої Церкви три с половиной месяца и только три дня,как начала убавлять,если не выдою чуть дольше,она себя высосет на переднюю дойку,потому что чувствует дискомфорт.А бабушку обезрожила,так она потеряла на половину молоко,пока не отлетел второй рог,а потом раздоилась,то в три с половиной насилу задоила.Они небольшие все,но меньше всего проблем с ними Очень сильная линия.

2 лайка

Верочка , жду с нетерпением окота Террочки и Венерочки , от Венеры оставила девочек себе , так что к маю будут и у них детки .

3 лайка

Я люблю і свої квіточки і своїх кізочок, тому квітники обгородженні. Любуються кози квітами через огорожу, буває часом хтось не зачинить хвірточку і якась шкідлива козоморда просочиться в заборонену зону… В першу чергу біжить до троянд, клематисів, жимолості… Гурмани вони в мене…:heart_eyes:

3 лайка

Зоя, ну у меня не было никогда столько красоты, как у вас. 14 кустов роз, кустиков 10 тюльпанов, 4 куста пионов (было) и нарциссы с ромашками. И все. Мечтаю, конечно, очень нравятся мне лилии и лилейники, и пионы, древовидные очень нравятся, розы всякие и плетистые тоже (2 куста плетистых каждый год еще от корня отходят, в прошлом году даже 1 цветочек был, Джинка сожрала) не уберегла я. Очень хочется завести разных ирисов.

Но нужно сначала огородить все толково.

Очень плохо у нас участки расположены. Узкие и длинные. Ширина участка всего 25 метров. Дом, заезд для машины 3 метра, с другой стороны дорожка 1 метр и заборы по бокам. Крайне неудобно что-то располагать. Разве что на огороде теперь делать цветник.

1 лайк

Так, Інна, погано коли участок маленький. Ми звикли до великого простору, з трьох сторін нашу садибу окружає пасовище, тільки одна сторона має вихід на дорогу. Козам воля та роздоллє, але при всьому цьому вони умудряються нашкодити.

1 лайк

Починаю я виглядати до своєї Амазонки (це по документах а по-домашньому Мазунка) 148 день, вимя уже налилось гарно , хвостик обхвачується гарно… а вона стоїть і жує сіно.

Планувала спочатку переводити породіль в окремі клітки, але чомусь захотілось проексперементувати і залишила поки в загальному загоні. Трохи моторошно, але у дівчат якось народжують в загальні компаніїї.

Тільки відро з водою із загону забрала коли всі напились

4 лайка