Да, из ткани. На 2 змеи ушли все запасы старых джинсов и брюк ![]()
Вот и у нас тоже толку нет ни в одной комнате , но потихоньку всё будет . Удачи вам ,показывайте ещё ,я думаю многим интересно ![]()
Які гарні роботи
! Коник взагалі супер!(ну подобаються вони мені ). А рибка золота під склом ,щось не можу роздивитись ? Бо зараз багато пишуть щоб не склити роботи з бісеру , та на мене краще під склом - бо як не є ,а пилюка всеодно осідає , і робота стає тускнішою.
Рибку вишивала доця в четвертому класі. Бісер під склом. Вживу виглядає дуже достойно. Сама робота маленька, а з паспарту виграє значно і скло додало об’єму,. А коник це схема з " Настуні". А орхідеї так цілий анекдот був. Приходить подруга, вона сама ботанік і квітковод, але короткозора, так думала, що то гербарій ![]()
В мене є ще три довгошиви, це діменшинсовські коні “Horses by the stream” , “Могутній самурай” і ще коні бісером. Всі здоровенні, і мало що пооставалося, а ніяк не впруся рогами ![]()
Донечка у вас розумничка , тут ще всидіти треба
. Моя вишивала у лікарні колись хрестиком ,по намальованій схемі ,і вже трохи лишилося - розлила ліки - малюнок змився , куча сліз ,і більше за вишивку не сідала . Краще ,каже буду малювати
А моя сестра їй подарувала схему з Леді Баг бісером , спробуємо новий заход.
Орхідейки реалістичні вийшли
А рогами впиратися вже скоро ніколи буде - на городі
Ці іконки вишивала десь років вісім тому …
Якось підсіла на бісер ,бо швидше ніж хрестиком ,тим більш по намальованому … Та нитками все одно подобається більше … І ще одна робота не дошита, велика ікона Серафима Саровського , тільки почала …
какая красотень!
а я вышиваю крестиком и вяжу. Вязала собачью одежку это был 2006 год тогда описание нигде не было!
Детские шапочки

Моя первая и на данный момент последняя вышивка. Николая Чудотворца так и не закончила(

как то так
Собачки такие смешные в костюмчиках ![]()
. Вязание сейчас очень модно , и для животных и для людей , и учится проще - много мастер- классов можно найти.
А то ,что не закончили работу - так может в ближайшем будущем ,снова захочется вышивать и потихоньку доделаете ![]()
Мы распаковывали немного ящиков , которые стояли после переезда ,аааж 8 лет. А там - немного работ , наконец-то вытащили их .
Немного вышивала бисером . Но крестиком больше нравится.
И мой любимый рыжий конь…
Правда не совсем рыжий
Очень красиво. Особенно малина. Она, как нарисована. Завораживает.
Спасибо Снежана
. Их было три картины - клубника, вишни и малина . Вот мне малинка тоже больше всего понравилась .
Вишивала подушечку 12років тому, в коляску , будучи вагітною
. Трохи потускніли кольори з того часу … У донечки найулюбленіша
Головне щоб голку не хапанула.
Будемо стежити ![]()
![]()
О-о-о! Пані Олю,у Вас і кози вишивають!
, То вже швидше робота піде, то такі помічниці,що все в них миттю! і борщовий набір зберуть на городі в секунду і квіти прополють, прання порозвішують ,мені ще зачіску одна робить постійно,каже чого ж я не стрежуся,з такии довгим волоссям хожу,треба трохи філірувать(зубками) трудяжки! А я забула пензлики на лавці,то вони мені їх розтягли по всій окрузі,добре що хоч не пожували,вони їм напевно медовими акварельними фарбами пахли,то вони їх і потягли… "юні художники"![]()
А взагалі у Вас дуже красиві вишиті роботи, для мене вишивка,це щось надзвичайне! Бажаю Вам творчої наснаги та успіхів в цій кропіткій праці😍
Дякую Свєта за побажання ![]()
. Та з такими помічницями багато не повишиваєш , да і взагалі коли є господарство тоооо…
А ця кізка , що на фото , напрочуд спокійна , характером у свою маму , тому тільки з нею можна “вишивати” , від інших треба миттю ховати все ,щоб не було в руках ![]()
![]()
![]()
Подарунок першій вчительці . Задоволення від процесу я отримала ![]()
. Завтра донька подарує , і тоді буду думати чи сподобається їй ![]()
![]()
Ще пошию тренд цього року - масочку і букетик квітів
















