Не уявляю свого життя без квітів

какой группы обрезки клематис Хайгли Хайбрит?
[/quote]
Думаю, що він належть до третьої групи. Цвіте він червень-серпень на нових пагонах. Обрізку роблю раньою весною, залишаючи стебла довжиною 40см. До періоду світіння кущ повністю відновлюється

У мене так само вийшло, коли будувались різні підсобні приміщення носила свої квіти і пересаджувала на інше місце.[quote=“poltava2005, post:42, topic:5008, full:true”]
Могу о своих цветах говорить долго и много
[/quote]

Я також можу годинами про квіти розповідати або фото літні переглядати з квітами:slight_smile:[quote=“poltava2005, post:43, topic:5008, full:true”]

.

1 лайк

Це іриси бородаті із моєї колекції

11 лайков

14 лайков

11 лайков

А це іриси сибірські

7 лайков

Зоя, у вас не должно возникнуть проблемы с подарками к Новому Году!) Какие чудесные цветы…

Подарунки ці можуть бути скоріше до Великодня , до Нового Року іх не знайти. Хоча все ще може бути:wink:

Так можно сертификат подарить!!! Ох, как я люблю цветы!!! И вообще садовую тематику!

1 лайк

І ось такі цікаві

13 лайков

Це ідея:heart_eyes:[quote=“Ganna_Delyamure, post:51, topic:5008, full:true”]
Ох, как я люблю цветы!!!
[/quote]

Мені здається, що не має людей які не люблять квітів:heart_eyes:

3 лайка

І ще ось такий загальний вигляд

20 лайков

Зоя,я как по весне договориться о луковицах ириса,куплю почти всех видов,т.к. у меня только один растет…
а так хочется много и разных…

1 лайк

Домовимось:slight_smile:

1 лайк

И я, и я)) Хочу тоже. Кстати, подскажите, для ирисов какая земля нужна? А то у меня суглинок тяжелый.

У тебя теперь козочки - вся земля будет удобрена подстилкой и мягкая, пушистая…
Короче добавляй козок,чтобы состав земли улучшить:kissing_heart:

4 лайка

Якщо буду відправляти квіти весною, я просто не зможу дати гарантіїї де буде який сорт конкретно. Вони будуть різні, так як буду копати від різних кущів, але де який саме можу помилитись бо маю їх багато і де хто росте точно не пам’ятаю.
Інша справа, коли копати після цвітіння-тоді помилки не буде. А якщо для вас не має суттєвої різниці то можу і весною.:slight_smile: Вони у мене також ростуть на важкому грунті.
При посадці ірисів для них головне не заглиблювати глибоко, їхне коріння любить грітись на сонечку

1 лайк

Мне все равно где какие…места много - хочу засадить ирисами,лилиями и лилейниками…
С розами не очень подружится получается - козлята пролазят во двор и сгрызают побеги,сколько сажаю - и все впустую…:joy:

То совершенно не страшно, лично для меня. Даже если вырастут разноцветным ковром) Главное, чтоб выросли! И их не сожрали муравьи. Лилии жрут, гады, и не только муравьи, но еще и кроты или мыши. Засада(

Так они все сожрут) И лилии и ирисы) Думала пионы не будут трогать, доедают даже сухие, розы догрызают уже до корней) Хоть и поукрывала, как северные олени, раскапывают мои кучки и выгрызают) Надо как-то изловчиться и отгородить сад от клумб, и еще придумать, как виноград отделить.

Золотые слова…Я так отгородила.На столбиках сеточка еле видна,в планах по ней розы и клематисы…

12 лайков