Не уявляю свого життя без квітів

І крокуси розквітли на радість бджілкам і мені :heart_eyes:

22 лайка

Ох и красота какая! Зоя, а как размножается вся эта прелесть, и пушкиния и крокусы, и печеночница? Можно как-то купить у вас понемногу этого чуда на развод?

У меня самые ранние - это нарциссы и еще только-только начинают вылезать.

1 лайк

Зоя, какая красотища! А у меня крокусы не хотят расти почему-то. Осенью садила, не вылезли. Весной снова - опять где-то потерялись. А они мне очень нравятся. Если будут лишние - я бы купила, потом, как отцветут. Попробую ещё вырастить))

1 лайк

Инна, печіночниця розмножується поділом кущика, крокуси і пушкінія -цибулинками, які садяться під зиму. Печіночницею і пушкінією можу поділитись, а крокусів не багато, видно їх мишки зимою знищують, бо ніяк неможуть розростися.

1 лайк

У нас сьогодні температура повітря 24, ранні нарциси зранку мали зовсім маленькі бутони, які вечора уже встигли розквітнути. Фото будуть завтра.

1 лайк

Буду рада купить, ну то уже, наверное осенью? Раз садят их на зиму.

1 лайк

Зєнько, буду дуже вдячна як що і для мене трошки цієї краси знайдеться :hugs:

1 лайк

Весна крокує по моїх квітниках…
Нарциси (люблю їх фотографувати ввечері)

11 лайков

А ось геацинтова полянка приваблює своїми барвами

13 лайков

Сьогодні посіяла однорічники - айстри, чорнобривці,космею, жоржини однорічні, горошок духмяний
дворічники-дзвоники, мальви
багаторічники- льон, хризантемки

Почала полоти квітники, але земля дуже суха, як камінь…Полола біля піона деревовидного і виявила випадково кілька манюніх рослинок які проросли із насіння. Видно це насіння 2016року лежало в землі до цього часу і більки тепер проросло. В минулому 2017році під час урагану все листя і коробочки з насінням біли винищені…

6 лайков

Закінчують квітнути нарциси самих пізніх сортів


А ось цей красень мене цього року здивував і дуже потішив.:heart_eyes: Росте у мене вже кілька років і я не знала, що він багатоквітковий… Завжди було по одній квіточці на стеблі, а цього року вийшли справжні букети , по кільтка квіток відразу. Дівчатка, хто купував цибулини таких нарцисів минулого року , то очікуйте від них по кілька квіток на одному стеблі :hugs:

10 лайков

Почали дружно квітнути тюльпани

16 лайков

Красота неописуемая.

Бахрома на тюльпана

х нагадує морозний зимовий ранок

11 лайков

Я вже звикла присідати коли кіз фоткаю , а тільки тепер помітила що вже і квіти фотографую присівши за звичкою :hahaha:

10 лайков

А це такі оригінальні тюльпани - попугайчасті

11 лайков

А це малесенький також тюльпан і називається туркестанський, його висота 10-15см


Рябчик імператорський
А це також рябчик - шаховий
Рябчик лисячий

12 лайков

Починають квітнути найперші і найменші іриси - калики


Княжик також через кілька днів вкриється цвітом:heart_eyes:

12 лайков

Как же красиво! :heart_eyes:

1 лайк

Якось миттєво за кілька днів все разом розквітло і дерева і кущі і квіти у квітнику. Товклась на огороді садила, сіяла… а тут передихнула, оглянулась навкруги - КРАСА! Краєвид з нашого випасу

12 лайков