Наше господарство -це кози, кури, качки і кролі. Львівська область.


Це моя коза.
Але чомусь мало дає молока? Дає 2 літри на день .Продавець казав що дає більше 4 літрів.
Цю козу я купила на 8 березня собі в подарунок. Що можна по фото про неї сказати? Якого вона віку? Чи правильне вим’я?
Чи вона зааненська? Дуже хочу почути вашу думку. .

2 лайка

Дякую! Теж радію, що є земляки! Буде можливість колись особисто зустрітися. Я живу 20 км. від Львова.

1 лайк

Славная девочка :slight_smile:

1 лайк

Не спішіть з козою прощатися. Ми свою першу дійну купили як 3 літровку, в нас вона давала стакан молока. Через декілька місяців роздоїли до 1.5 л, а після окоту давала 4.2л молока.

5 лайков

Животному ,как и любому живому существу нужно время , адаптации .
Смена места , смена людей к которым козочка привыкла , да впрочем смена всего . И не такой уж большой срок она живет у Вас , мне кажется Вы , сами еще толком к ней не привыкли .
Самое главное почувствовать любовь друг другу и тогда все получится .

7 лайков

Приємно бачити Львівян !
Ваша кізонька чудова, дайте їй час. Проконсультуйтесь з колишніми господарями- що їла і в якій кількості, чи мала сіль , соду, графік доїння, на чому спала( глибока підстилка , чи лежак)… Для кізоньки важливо плавний перехід на ваш графік .

6 лайков

Дякую за підтримку! Буду старатися роздоїти козочку . Головне, що молоко дуже смачне. изображение|375x500

1 лайк

Дякую! Вже вона трішки привикла до мене. Вже нині трохи пасла травичку. Все буде добре.

2 лайка

Як буде коза пасти травичку - маємо надію, що роздоїться.

3 лайка

Добрий день! Хочу поділитися своєю радістю.Вчора я перший раз стала козячим гінекологом, прийняла роди у своєї Мілки( кози альпійки, яка родила перший раз ( 148 день).
В 18 годині 29 березня 2020р. заходжу до стайні, а коза лежить , а побачивши мене почала кричати , почалися схватки. Я прийшла вчасно і допомогла витягнути козенята. Вони вийшли дякувати Богу передніми ніжками і голова . Першим вийшов хлопчик , а пізніше дівчинка. Я трішки допомогла, бо вона дуже кричала. Моя альпійка народила двоє козеняток( білого хлопчика і чорно- білу дівчинку). Коза була парова чистокровним Зааненським козлом, тому є білий козлик. Коза їх облизала і вони найшли дійки і трохи ссали козу… Але не багато. Я дала їй теплої води з цукром і сіллю .У 20 годині відійшло місце. Я видоїла молозива 250 грам. Вона чемно стояла .Все добре дякувати Господу! Випила 4 літри води з цукром і сіллю ( вона в мене п’є не більше півтора літри на раз , а після родів випила так багато. Але чомусь їсти вона не хотіла нічого. Нині вже все їсть і п’є.
А козенята чомусь не хочуть пити з миски? Я пхаю палець у рот козенті, і голову в ( молозиво). А воно чомусь не п’є ? Соски не маю . Вони трохи ссали козу після родів вечером.
Але я не хочу , щоб вони ссали, а хочу, щоб пили самі. Але вони не хочуть чомусь пити з миски? Що робити, щоб пили самі? Нині козлик навчився ссати козу ( я пхала дійку у рот) , а дівчинка - ні ссати не хоче, ні пити з миски. Я нині пояла її зі спріца медичного. Завтра, як не будуть самі пити, то поїду купляти соски . Козенята спали біля кози цілу ніч.
Ух! Ура! Дякую Господу за все! Мої переживання нарешті закінчилися!
Фото козячої сім’ї.

12 лайков

Моя малеча.изображение|375x500
Сказати хочу, друзі, Вам доречі:

  • Що радію дуже я малечі .
    Козенятка мають лиш два дні ,
    А вже стрибають швидко по козі.
    Не дають вони козі поспати,
    Бо дуже, дуже хочуть танцювати.
    Вже гарно дійки самі смокчуть.
    Стрибають швидко і бекочуть.
    Тільки що лягли вже спати,
    Щоб відновити сили знову стрибати.
12 лайков

Алла , поздравляю с козодетками .
Пусть растут здоровыми и большыми .Хочу спросить ваша козочка (мама ) , на цепи ? Или мне показалось ?

1 лайк

Дякую! Вона без ланцюга, вільно ходить. І козенята біля неї весь час.

2 лайка

А , уже старость у меня :stuck_out_tongue:

3 лайка

Загрузка D1BB998B-21D5-4DB4A3F7-154BA1F3BDF6.jpeg
Козенята вже пасуть травичку. Вони народилися 29 березня 2020р. П’ють самі з мисочки ,ссуть козу і танцюють біля мами.

9 лайков

Друзі, в нашому господарстві поповнення. Я вчора купила дві кози зааненської породи( Красуню і Зірку)


в Івана Мороз
(Профиль - Bald - Козоводство в Украине, России, СНГ: форум, хозяйства, рынок з цього форуму. Я була вчора вранці в його господарстві на контрольній дійці його кіз. Дівчата, в мене нема слів , щоб виразити своє враження про його кози. Я не могла налюбуватися цими козами, а особливо нубійками. Щиро дякую ,пане Іване, за ваші кози! Вони мене радують своїми надоями.

19 лайков

Вітаю! Гарні кізочки! Щоб давали Вам молока в достатку!
Аллочко Вам Іван розповів чим правельно годувати кіз, щоб було молоко? Прислуховуйтесь до порад, тому що буває так що люди не чують що їм говорять, особливо нові люди в козоводстві. Ви не ображайтесь я бачу відерця ві вологої їди для кіз. Надіюсь, що це не “пойло”.

6 лайков

Дякую! Так, звичайно, Іван розповів чим він годував кіз.А у відерках це я натерла моркву з висівками. А висівки не можна давати вологі?

1 лайк

Можна вологі, тільки щоб х них не стікала вода. Мої кози сухі рідко хто їсть.

1 лайк

Я даю вологі висівки .А мої сухі висівки теж їдять, але я боюся багато дати сухих ,щоб це попихнулися і , щоб не попало в легені .

4 лайка