Народження козенят

В мене таке питання,що треба проколювати новонародженим козеняткам,бо в мене було в тому році,слабкі козенятка. бо не знала що їм потрібно колоти,порадьте хто чим і в скільки днів проколює,бо скоро будуть козодітки.По темах шукала незнайшла відповіді.

Не нужно козлят колоть, нужно правильно их мам кормить.

13 симпатий

Мамок кормлю добре,лізунці є,зараз кальфостоник в зерно добавляю,а з вітамін нічого не давала,вечером овочі,Я в том году поміняла козлика на козочьку Няшу то козочька померла,то тепер і боюсь хочю уникнути ці втрати.

Читайте темы о кормлении и содержание коз до и после покрытия. Проводите нужные ветмереприятия, и будет вам счастье.
Ато, мне вош ответ напомнил один случай. Суть в том : что я хочу высокопродуктивных животных, но буду содержать их “як робила це моя мама”.
P.S. У здоровых родителей - сильное потомство.
А, как это сделать - читайте, тем очень много.

2 симпатии

Запитала про одне,а отримала якісь обвинувачення,причому тут як робила моя мама,я для своїх дівчят роблю все і читаю і вчусь,щоб їм було все і вдосталь

Яночка, все буде добре!
Кальфостоник і сіль цього досить. Я ніяких вітамін окремо не даю. Овочі і фрукти у мене рідкость.
Хтось писав головне гарне сіно і це головне і не трошки, а три рази за цілий день додаю.
Я даю ще добавку сухостій Фід Пак у зерно, але кальфостоніка не даю.
А ще кожен день скучаю запобігати, коли сильно холодно, то хоч на годинку.
І ще глистогонка обов’язкова.

2 симпатии

Яна,доброе утро.
Не принимайте как обиду добрые советы.Ну вот честно , вся информация есть в темах о кормлении и содержании. Поищите,перечитайте и все прояснится.

1 симпатия

Не поняла, а что тогда кальфостоник? Это и есть витамины.

1 симпатия


Ось я їм прикупила ,і вже боюсь і колоти.Сіно в них у вільному доступі,я своїх козочьок дуже люблю,я з ними на одному подиху,я чюствую коли і як вони себе почувають,і для них роблю все,для мене якщо вони погано почуваються і незнаю куди бігти,і підержка моя це форум,бо порадитись немає з ким.А за козенят я відео дивилась,що козенят проколювати треба,і от у вас поради спитала.Я ні на кого ні в якому разі неображаюсь.

4 симпатии

А давайте подумаємо, нашим дітям щось колять? Чи у природі диким козам? - ні. У природі слабе - корм для других тварин. Ми ж люди за хвору дитину боримось, але ж надіємось на здорове новонароджене диттятко.
Так і з козенятами, да, якщо воно реально дуже цінне, або як мені всіх жаль, то потім приходиться щось колоти. Але здоровим козенятам може бути і хуже від надлишку чогось що ми дамо. Після народження козеняті головне молозиво і не переохолодження.

9 симпатий

Дякую вам буду більше читати,теми

Настроюємось на позитив. Ну було таке, але не завжди так буває.

3 симпатии

Яночка, я своим козлятам за 14 лет ни разу ничего не колола… ну по крайней мере просто так, без причины

4 симпатии

Я просто боюсь щоб такого неповторилось я сильно переживала за козюню,понадивлялась відео що проколюють,но спершу хотіла ваших порад почуть,і Коза не в мене була а обміняла на козлика,і непонятно в яких вона була умовах.

1 симпатия

Яна, это не плохой препарат, и очень нужный. Пускай он будет в аптечке. Но без надобности его применять не надо.
Простите, если мои слова вам показались грубостью, а честно отправила вас читать темы о том, как правильно содержать и кормить. Я не хочу сказать, что вы плохо содержите ваших животных. Просто мы все учимся, советуемся . И всего знать не возможно, даже у опытных людей бывают проколы. Для этого и создан форум, чтобы делиться . Но если уже есть подобные темы, то информацию подобную отправляют туда, чтобы можно лишний раз её пересмотреть, а не копаться во множестве подобной информации.
Почему я сказала о седержании и кормлении беременных. Да потому, что именно в этот период закладывается здоровье будущих козлят. Почитайте, если будут вопросы - спрашивайте, вам ответят.

4 симпатии

Вот это правильно.
Мы, к сожалению, не можем вмести с козлятам навязывать новым владельцам своё содержание.

1 симпатия

Дякую Сніжана,неподумайте нічого я необідилась на вас,а читаю,і буду пізнавать

1 симпатия