На що звернути увагу при виборі дегідратора?

А у мене племінник “ще той їдок”, мало що їсть взагалі з продуктів. У цьому питанні дуже важко з ним (добре, що лише в цьому питанні), а пастилу їсть залюбки і з різних фруктів.

1 лайк

Я чомусь останнім часом помічаю у дітей таку тенденцію не їсти м’яса, не знаю з чим це пов’язано, думаю з хімією, яку ми вживаємо. А от в’ялені, сушені продукти дуже корисні і смачні, діти їдять залюбки, тому потрібно затарюватись з допомогою сушки чи дегідратора. І узвар дуже смачний із сухофруктів, а коли сушиш у дегідраторі, впевнений, що ніякі мухи там не блукали.

3 лайка

При купівлі потрібно визначитися з якого матеріалу повинні бути виготовлені полички - пластикові чи з нержавіючої сталі. Пластик - крихкий матеріал, може поламатися, побитися, а сталь, може з часом іржавіти.

Так, згодна. Зараз стільки справ, що дегідратор відклала на трохи🙂, але скоро повернуся, бо хочу до початку сезону визначитися.

1 лайк

Так, ще є час на обдумування до початку сезону достигання плодів

2 лайка

У нас піддони пластикові,з прорізями для циркуляції повітря, а дечка для пастіли - сіліконові.Серединка і дечка і піддона має круглий отвір. Знайдіть в інтернеті, там все розписано-показано. А нержавійку я ніде не бачила, може мало дивилась.

3 лайка

У меня тоже Езидри, сушит все. В ней три режима. Сушит все равномерно. Сушили яблоки, груши, абрикос, сливы, вишню, помидоры, бананы,грибы. Вишню и абрикос сначала лучше выдержать в сиропе. Потом когда сушить и цвет более яркий и вкус. Вишню потом можно покрыть шоколадом и готовы конфеты.

6 лайков

А як готуєте сироп?

1кг сахара, 100-150гр воды, чуть лимонной кислоты, довести до кипения. Ложим абрикос или вишню без косточки на час. Потом на друшляк, чтобы стек и в сушилку. После сиропа курага красивого цвета. Один сироп можна на две, три партии использовать, потом добавить фруктов и воды, будет вкусный компот.

7 лайков

Фрукти кладете в гарячий сироп?

1 лайк

В горячий, но не в кипяток.

2 лайка

Більше як два роки пройшло… В кого які дегідратори, відгуки? Зацікавилась пастілою.

1 лайк

Сушили пастилу на сушилці Ветерок 2. Там є піднос для неї в комплекті, але можна вирізати з пергаменту, трішки меншого діаметру і діркою посередині

Вона зараз неполіткоректна, і її немає в наявності. В мене є подібна сушарка, циліндрична, на 5 піддонів, але без регуляції температури. Часом підгорають продукти в нижньому піддоні та вже добряче деформувався та покришився пластик. А в вологу погоду на прохолодній віранді взагалі не може висушити, все гниє.
Хочеться щось більш потужне, з регулятором і вентилятором.

Вони китайські, і ніби в Україні зараз збирають. Регулятор є і потужна. Відро яблук за ніч сушить

Оля, я дуже рекомендую Изидрі

В мене модель 500, і додатково купувала піддони, там максимально 12 штук можна, працює вже три рокі, починаючи від зелені влітку, потім кабачки, ягоди, помідори…. Фрукти… зараз сушу пастілу.

Дорогувато, але вона того варта!

6 лайков

І у нас Ізідрі - дуже задоволена. Пастіли вже наїлися, сушили черешні-вишні-груші- помідори- сливи- абрикоси-гриби-- цукати з гарбуза. На черзі українські лимони…-айва. Варення чогось перестали їсти.

3 лайка

І в мене Ізідрі. Уже років вісім користуюсь. Сушимо фрукти, овочі, гриби. Пластик якісний, нічого не деформується. Коли сушиш, то все рівномірно висихає, не потрібно лотки міняти містами.

3 лайка

А правда, що пастіла зберігається два тижні? Я думала, вона як сушені яблука…

Її з’їдають дуже швидко

1 лайк