На селі

Дурниці ті всі дієти, Зоя! Їх вигадали ті, хто лінується ковбаси пекти :joy::joy::joy:

7 лайков

Я ковбаски люблю… і пекти також. Коли у нас колеться кабанчик то також обов’язково печеться кишка (з картоплею, гречкою, буває також до основних інградієнтів додається кров) та робиться сальтисон із свинячого шлунка, який наповнюється фаршем із потрохів. Смакота…

7 лайков

У нас,на Тернопільщині, таку кишку ‘‘кров’янкою’’ називають,печуть завжди з кров’ю. Але вона в мене аж на старий Новий рік запланована :plate_with_cutlery:

3 лайка

Наша кишка печеться у печі чи електродуховці, а десь зустрічала інформацію що у деяких регіонах вона відварюється. Яка вона у вашій місцевості?

І я таке хочу,хочу!Тільки я на дієті до Нового року.На смаколики тільки дивитись і можу.

2 лайка

Клас, лави тих хто на дієті поповнюються :grin: А я вже вирішила, що тільки я одна себе мордую дієтами.
Бачу минулого року Юля @yasaman ділилась досвідом у своїй темі, а цього року всі худнуть тихенько :wink:

4 лайка

У нас кровяная колбаса варится из головы и всех внутренностей добавляется кровь и специи. Проваривается в воде. Горячей разлаживается красиво на стол, что бы держала форму. Для себя можна и запечь в духовке, но в основном варится.

3 лайка

все це кришеться чи через мясорубку пропускається?

2 лайка

у нас все на мясорубку

1 лайк

Колишніх печей, на жаль, уже майже ні в кого немає. Печемо в газових або електродуховках. Щоб варили, не чула.

І теж вариться, чи печеться?

У нас голова відварюється, крищеться і цією масою зі спеціями наповнюється
сама товста кишка, запікається, а далі під прес і в холод.

1 лайк

Моя мама все крише, печінка крупними дліненькими кусочками, мясо помільче, сальце ще мільче.
Сосідка печінку теж крише так, а остальне через мясорубку, буває що фарш виходить сильно густий, то до бавляє десь 1л.молока на 15л.відро фарша. Я вже три роки допомагаю вязати нитками ковбаску.

5 лайков

У нас заповнюються тільки тоненькі кишки. З однієї свині хватає на всю ковбасу з цієїж свині.

2 лайка

То у Вас ще й печінка додається… Цікаво було б таку кишку спробувати. Це щось зовсім інше, ніж у нас.

1 лайк

Усі делікатеси ідуть у кровянку. Печінка, нирки, серце, язик.

Мусіла аж заглянути, де Ви знаходитесь. То, виявляється, на Одещині такі делікатеси. Далеченько від нас.

1 лайк

обовязково проварюємо, щоб крові не було а потім, чи в духовку чи на сковорідці запікаємо, чи в морозилку.

3 лайка

А у нас тоже не варится. Только запекание. Ливер плюс сало и мясо, кровь и чуть отваренная гречка, специи по вкусу, начиняется толстая кишка, вымоченная и перетертая несколько раз солью. Раскладывается на проивне на палочках, чтоб не пригорало, сверху на палочки кладется сетка (из внутреннего жира). Запекается в духовке или в печи.

8 лайков

Дякую за ідею з паличками і сіткою. Я такого не знала, а тепер спробую так зробити.

1 лайк